|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: CB: "Bablje ljeto"
14.9.2010 13:32:41   
Bebys
Alanya

  310-320 sunny days per year.
Alanya has a mild and tropical climate, the many natural seas, land caves, the wildlife parks, valleys and rivers are all worth seeing in this modern nature paradise.
Alanya experiences a typical Mediterranean climate with 310-320 sunny days per year. By comparison with other regions Alanya has special characteristics. Through the mountains in the East, North and West the cool winds from the interior are broken making it possible to bath in the sea for over 10 months of the year.
  user posted image   Information about Alanya
Alanya is a tourist resort located on Turkey's Mediterranean coast often referred to as 'The Pearl of the Turkish Riviera'. The city of Alanya is a large town on the seacoast. 
To the east and west of Alanya lie inviting turquoise seas fringed by extensive golden beaches. The magnificent Taurus Mountains provide a breathtaking backdrop to this enchanting resort.
.
  user posted image   The Red Tower
Crowning the headland is a sprinkling of Citadel towers and just below is a delightful harbour guarded by the Red Tower, an unusual building. Adjacent to the tower are the dockyards where five vessels could be worked on at a time. Next to the dockyards is a tower called Tophane Kule, where cannons were cast during Ottoman times. Nearby close to the seashore is a cave called Damlatas.   user posted image   Damlatas Cave
Damlatas Cave was discovered in 1948 quite by accident while minig for building of the harbour. It is located at the western foot of hold peninsula. There is a 50 m passage at the entrance. After the passage there comes a cylinderical cavity. This leads to the basement of the cave. The stalactite and stalagmites inside the cave were formed in 15 thousand years. Besides its fascinating beauty the cave is famous with its air which is beneficial to asthmatic patients.   user posted image   Alanya 360 Virtual Tour
You can see most of the important places in virtual tour with this link :
http://www.alanya360.com/en/   user posted image
IZVORNA PORUKA: anonno17

ajme lijepo je. Nisam bila tamo nikada, a da malo krajolika ubaciš da vidimo i to. 

(Odgovor članu anonno17)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: CB: "Bablje ljeto"
14.9.2010 13:36:16   
Bebys

user posted image user posted image






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: CB: "Bablje ljeto"
14.9.2010 13:37:40   
Bebys
eto malo...slika...sa mora...kako je tamo...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: CB: "Bablje ljeto"
14.9.2010 14:35:34   
osobno
Ima li koga za poslijeručkovnu kavicu?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: CB: "Bablje ljeto"
14.9.2010 14:51:59   
Imra
evo mene, pozdrav ti osobno...sta radis?

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: CB: "Bablje ljeto"
14.9.2010 14:56:04   
osobno

IZVORNA PORUKA: Imra

evo mene, pozdrav ti osobno...sta radis?


smišljam scenarij za rođendan! user posted image
Luki je sutra treći, ali slavimo u subotu, pa razbijam glavu šta i kako napravit. A ti?

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Imra)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: CB: "Bablje ljeto"
14.9.2010 14:56:36   
pincirotvajler
bok curkeuser posted image
dan je u zg baš lijep
mali se probudio maloprije i eno ga navlači psića svezanlicu
gledam serije..mm radi
nadam se da ste dobro user posted image
user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Imra)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: CB: "Bablje ljeto"
14.9.2010 14:58:52   
osobno
njam njam...vidim, nude se neki deserti...user posted image user posted image

joj i mi imamo tog psića, i L po cili dan, ali DOSLOVCE cili dan piva "glava trbuh ruke noge to sam ja..."user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: CB: "Bablje ljeto"
14.9.2010 15:01:38   
pincirotvajler
da da,,,ide mi na živce al bar je dijete mirnouser posted image


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: CB: "Bablje ljeto"
14.9.2010 15:05:06   
Imra
meni je taj psic super....mi smo ga imali, al na njemackom,vise sam se ja igrala s njim, poklonila sam ga jednoj prijateljici i vjerujte da mi ga je zao
super osobno, da sve sto se rodjendana tice protekne super
kod mene D od jutros ima temperaturu, jutros imala 37,7 i ja joj dala kasikicu dalsy-a, a nakon 4 sata se popela na 38,7 i stavila joj voltaren cepic, sad je spala

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: CB: "Bablje ljeto"
14.9.2010 15:08:56   
osobno

IZVORNA PORUKA: Imra

meni je taj psic super....mi smo ga imali, al na njemackom,vise sam se ja igrala s njim, poklonila sam ga jednoj prijateljici i vjerujte da mi ga je zao
super osobno, da sve sto se rodjendana tice protekne super
kod mene D od jutros ima temperaturu, jutros imala 37,7 i ja joj dala kasikicu dalsy-a, a nakon 4 sata se popela na 38,7 i stavila joj voltaren cepic, sad je spala



je li to nešta ka panadol baby?user posted image mi to koristimo za fibru.

jutros bili kod pedi, M se cijepio. Ima 8500 i 72 cm. Je li vam se to čini nekako malo?user posted image
pitam jer me pedi dva puta pitala šta jede. 7,5 miseci.

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Imra)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: CB: "Bablje ljeto"
14.9.2010 15:10:28   
pincirotvajler
ja ti nemogu bit objektivna jer je moj prasac ,,mi smo ogromni pa mora bit i on..al neznam kolko se treba imat

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: CB: "Bablje ljeto"
14.9.2010 15:11:38   
Imra
ja mislim da je sasvim ok, sto se tezine tice
dalsy je ibuprofen, jace od panadola, uglavnom se koristi kod visocijih temp.

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 338
   [Obrisani korisnik]
14.9.2010 15:14:34   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Imra)
  Neposredna veza do poruke: 339
   RE: CB: "Bablje ljeto"
14.9.2010 15:15:37   
osobno

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

ja ti nemogu bit objektivna jer je moj prasac ,,mi smo ogromni pa mora bit i on..al neznam kolko se treba imat


ha, a po tome je i on buco...ja imam oko 52, a mm oko 75 kg...user posted image
a stariji se rodija s 3 kg, i sad bit će ima isto toliko...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: CB: "Bablje ljeto"
14.9.2010 15:16:14   
Imra
prije sat i pol sam joj stavila cepic, nema sada temp, pojela je supu i evo igra se
pokusala sam ti poslati pp, al ne mogu, ne prolazi mi
razmisljala sam da li da je odvedem do pedijatra il da sacekam dan-dva jer nesto mislim da je viroza, a ne grlo

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: CB: "Bablje ljeto"
14.9.2010 15:18:17   
osobno

IZVORNA PORUKA: Imra

ja mislim da je sasvim ok, sto se tezine tice
dalsy je ibuprofen, jace od panadola, uglavnom se koristi kod visocijih temp.



Meni je L za prošlu novu godina ima 39, 5 , isto skidali panadolom. Pitam jer nisam čula za taj sirup. Nego, pa šta je maloj curici? Neka virozica ili?

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Imra)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: CB: "Bablje ljeto"
14.9.2010 15:19:05   
osobno

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Bog cure.
Vidim da se Bebys vratila i odmah nam mast vadi što mi nismo mogli tamo na lejtoanjeuser posted image
kako ste? imra kako D?


I ja sam tu, molim te primjeti me.user posted image user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 343
   [Obrisani korisnik]
14.9.2010 15:19:35   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Imra)
  Neposredna veza do poruke: 344
   RE: CB: "Bablje ljeto"
14.9.2010 15:19:42   
Imra
ja mislim da je viroza, kise i slini, na ostalo se ne zali, kaze da je nista ne boli, sad ne znam koliko da joj vjerujem, mozda si misli da ako kaze da je nista ne boli nece ici doktoru

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: CB: "Bablje ljeto"
14.9.2010 15:20:14   
anonno17
bebys slike su fantastico.



jutros bili kod pedi, M se cijepio. Ima 8500 i 72 cm. Je li vam se to čini nekako malo?user posted image
pitam jer me pedi dva puta pitala šta jede. 7,5 miseci
IZVORNA PORUKA: osobno

ja mislim da je o.k kilaža, bili sa 6 mjeseci 7800 kg(a rodili se sa 2630kg) tako da nismo ni mi neki veliki.sad sa 9 mjeseci idemo 21.9. pa ću vidjeti koliko ima.



_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 346
   [Obrisani korisnik]
14.9.2010 15:20:37   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu osobno)
  Neposredna veza do poruke: 347
   [Obrisani korisnik]
14.9.2010 15:21:47   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Imra)
  Neposredna veza do poruke: 348
   RE: CB: "Bablje ljeto"
14.9.2010 15:22:14   
osobno
Ma cvrle srca ti, kako to misliš da si ti velika?user posted image user posted image

i daj utikaj taj kabel pa da me jasno vidiš.user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio osobno -- 14.9.2010 15:23:17 >


_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: CB: "Bablje ljeto"
14.9.2010 15:24:27   
Imra
IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: Imra

ja mislim da je viroza, kise i slini, na ostalo se ne zali, kaze da je nista ne boli, sad ne znam koliko da joj vjerujem, mozda si misli da ako kaze da je nista ne boli nece ici doktoru

Daj joj da jede nešto što voli,a što je teško gutati(tipa keksa ili čipsa)ako ne može gutniti boli ju grlo(ako ti već ne da da joj pogledaš)


nudila joj chips, stapice, smoki, cokoladu, ma ne znam sta nisam, al nece
supu je pojela sa dosta hljeba u njoj, a inace kad je grlo boli nece ni to

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Povratak na posao nakon rodiljnog dopusta.
Admin

S kojim izazovima se susrećete pri povratku na posao nakon rodiljnog dopusta?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!