|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: CB: "Bablje ljeto"
19.9.2010 11:22:30   
mama mery
nebi crnouser posted image

_____________________________




(Odgovor članu Imra)
Neposredna veza do poruke: 1701
   RE: CB: "Bablje ljeto"
19.9.2010 11:24:25   
Imra
pa uzmi bez, ili ljubicastu....meni su to medju omiljenim 

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 1702
   RE: CB: "Bablje ljeto"
19.9.2010 11:26:40   
mama mery
vidjet cu kako mi stoji koja sutra idem u harac s lorenom samo da kisa nepadauser posted image

_____________________________




(Odgovor članu Imra)
Neposredna veza do poruke: 1703
   RE: CB: "Bablje ljeto"
19.9.2010 11:27:02   
danery
IZVORNA PORUKA: mama mery

IZVORNA PORUKA: cvrčak


kakvu bi ti haljinicu?



nest jednostavno a opet svecano ali ne previse svecano vec da mogu obuci i kad iden na neke druge prigodeuser posted image
ma ja sam kad trazim haljinu uvijek bila i ostat cu kompliciranauser posted image



e da....poznato...al ja opet volim malo opičenije stvarce...baš i mi idemo u svatove 9.10.,pa sam probala haljinice od prije user posted image ...sve 5,samo me malo silikonke zeznuše...nema mjesta za njih user posted image
sreća u nesreći...splasnut će uskoro...hm..user posted image ...samo da se ne otegnu user posted image
kvragu...morat ću si naći one kolce za poduprijet žicu za veš... user posted image user posted image user posted image



_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 1704
   RE: CB: "Bablje ljeto"
19.9.2010 11:38:51   
mama mery
IZVORNA PORUKA: danery


sreća u nesreći...splasnut će uskoro...hm..user posted image ...samo da se ne otegnu user posted image
kvragu...morat ću si naći one kolce za poduprijet žicu za veš... user posted image user posted image user posted image





daj meni posudi ja nosim A kosaricu u velika miuser posted image
ja cu sebi morati kupiti umetke za grudi znas one silikonskeuser posted image


_____________________________




(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 1705
   RE: CB: "Bablje ljeto"
19.9.2010 11:42:24   
danery
user posted image user posted image user posted image jao ti silikonski umeci...
ja sam kupila taj sisnjak ljepljivi za svatove...donijela kući i ostavila na kutnoj i otišla u wc....kad eto mm,gleda njuškalo nosato što je to u vrećici i zatuli odjednom....EJ...OSTAVILA SI NEKO MESO TU GORE...DAJ TO ODNESI BABI U FRIZ NEK SPOHA ZA RUČAK...POKVARIT ĆE SE...
biserka je to asociralo onak ljigavo i oblo na pileća prsa...
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 1706
   RE: CB: "Bablje ljeto"
19.9.2010 11:49:24   
mama mery

IZVORNA PORUKA: danery

user posted image user posted image user posted image jao ti silikonski umeci...
ja sam kupila taj sisnjak ljepljivi za svatove...donijela kući i ostavila na kutnoj i otišla u wc....kad eto mm,gleda njuškalo nosato što je to u vrećici i zatuli odjednom....EJ...OSTAVILA SI NEKO MESO TU GORE...DAJ TO ODNESI BABI U FRIZ NEK SPOHA ZA RUČAK...POKVARIT ĆE SE...
biserka je to asociralo onak ljigavo i oblo na pileća prsa...
user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
strasan je mesouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 1707
   [Obrisani korisnik]
19.9.2010 11:50:44   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Imra)
  Neposredna veza do poruke: 1708
   RE: CB: "Bablje ljeto"
19.9.2010 11:52:16   
Imra
IZVORNA PORUKA: danery

user posted image user posted image user posted image jao ti silikonski umeci...
ja sam kupila taj sisnjak ljepljivi za svatove...donijela kući i ostavila na kutnoj i otišla u wc....kad eto mm,gleda njuškalo nosato što je to u vrećici i zatuli odjednom....EJ...OSTAVILA SI NEKO MESO TU GORE...DAJ TO ODNESI BABI U FRIZ NEK SPOHA ZA RUČAK...POKVARIT ĆE SE...
biserka je to asociralo onak ljigavo i oblo na pileća prsa...
user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 1709
   RE: CB: "Bablje ljeto"
19.9.2010 11:52:50   
mama mery
da cvrci upravu si ja bi u tome izgledala kao kulenuser posted image user posted image

_____________________________




(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 1710
   [Obrisani korisnik]
19.9.2010 11:53:49   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mama mery)
  Neposredna veza do poruke: 1711
   RE: CB: "Bablje ljeto"
19.9.2010 11:55:29   
danery
ma daj mery...mijenjamo se onda...ja ti dobacim koji dkg meseka,a ti meni malo kulena user posted image user posted image user posted image i da viš kakve manekenke budemo user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 1712
   RE: CB: "Bablje ljeto"
19.9.2010 11:55:30   
Imra
hej cvrcak, moze li prijedlog, al da dobro razmislis prije nego doneses odluku

(Odgovor članu Imra)
Neposredna veza do poruke: 1713
   RE: CB: "Bablje ljeto"
19.9.2010 11:55:42   
mama mery
kazes mala cvrciuser posted image user posted image moja mala je jako velikauser posted image user posted image

_____________________________




(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 1714
   RE: CB: "Bablje ljeto"
19.9.2010 11:56:35   
mama mery
IZVORNA PORUKA: danery

ma daj mery...mijenjamo se onda...ja ti dobacim koji dkg meseka,a ti meni malo kulena user posted image user posted image user posted image i da viš kakve manekenke budemo user posted image user posted image




biraj os od buta ili trbuha user posted image user posted image


_____________________________




(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 1715
   RE: CB: "Bablje ljeto"
19.9.2010 11:58:03   
danery
but mi zvuči primamljivije user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 1716
   RE: CB: "Bablje ljeto"
19.9.2010 11:59:54   
mama mery
IZVORNA PORUKA: danery

but mi zvuči primamljivije user posted image



saljem jedan vidjet ces da je dobaruser posted image user posted image meni je jedan dosta ima dovoljno mesauser posted image


_____________________________




(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 1717
   RE: CB: "Bablje ljeto"
19.9.2010 12:01:30   
Imra
dajte i meni malo, imam i ja manjka u kosaricama

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 1718
   RE: CB: "Bablje ljeto"
19.9.2010 12:03:01   
mama mery
ja sam cula da imaju u mulleru neke tab. za povecanje grudi kostaju oko 300-400knuser posted image sta mislite user posted image

_____________________________




(Odgovor članu Imra)
Neposredna veza do poruke: 1719
   RE: CB: "Bablje ljeto"
19.9.2010 12:04:46   
danery
jao ja se sad sjetih one epizode LUD ZBUNJEN NORMALAN kad su Ivani trebali stavit silikon...user posted image user posted image user posted image

imra a šta daješ u kompenzaciju user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 1720
   RE: CB: "Bablje ljeto"
19.9.2010 12:07:14   
mama mery
sjecam se te epizodeuser posted image user posted image

ja znam al istinu zena zvala gin radi cerklaza ali je dobila građevinara s istim prezimenom i s njim dogovarala cerklazuser posted image user posted image user posted image


_____________________________




(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 1721
   RE: CB: "Bablje ljeto"
19.9.2010 12:11:05   
danery
user posted image user posted image user posted image
a meni gin bio na godišnjem i zovem ja zamjenskog...da se naručim na pregled...javi se neki lik i kaže ne možete na pregled,ali se najavite pa postavite pitanje u emisiji...
ja ono user posted image user posted image , a lik opet...da,u emisiji...rekoh ma čovječe meni fizički pregled treba,a ne medijsko eksponiranje privatnih dijelova...ŽAO MI JE;SAMO VAM TO MOŽEMO PONUDITI...
tko mi kriv kad se ne znam reklamirati...sad bih bila poznata široj publici user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 1722
   RE: CB: "Bablje ljeto"
19.9.2010 12:13:30   
mama mery
cure pozdarvljam vas idem papati vrti mi se nisam od jucer u podne nist jelauser posted image

_____________________________




(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 1723
   RE: CB: "Bablje ljeto"
19.9.2010 12:14:30   
danery
priznaj...pripremaš se za haljinu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 1724
   RE: CB: "Bablje ljeto"
19.9.2010 12:15:21   
mama mery
sve za ljepotuuser posted image user posted image

_____________________________




(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 1725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

kondom
jolanda

koliko ga cesto primjenjujete

uvijek (26%)

ponekad (11%)

kad zatreba (11%)

nikako (52%)


Broj svih glasova: 243

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!