|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: HEMOROIDI
6.10.2010 10:52:04   
mama mery
probaj s nivea kremom
to je mom tati( mama je imala problema) rekao doktor u njemackoj dok je tako radiouser posted image

ili pitaj dali smijes BEKUNIS caj ja sam imala problema kad sam rodila lorenu i pila taj caj a dojila sam juuser posted image


_____________________________




(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: HEMOROIDI
6.10.2010 11:02:07   
Leluška
Koristila sam faktu gel kad sam ih imala, sa aplikatorom, ALI nisam bila trudna! Sad sve i svašta liječim gospinom travom, pa bi vjerojatno i to namazala kantarionovim uljem ili prala guzu u čaju od gosšpine trave...
držim fige da sve prođe i da se ne mučiš! Grozan je osjećaj, pogotovo kada su veći...


(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: HEMOROIDI
6.10.2010 12:23:43   
Bablica
Meni je patronažna neki dan rekla da je za njih najbolje poslije nužde oprat se i hladnoj vodi i pustit da se osuši, ne previše kreme (može i ona za bebe od JGL) da koža diše. Na sreću ih nemam, ali sam pitala za mm.
Mislim da ovu kremu možeš koristit bez problema

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: HEMOROIDI
6.10.2010 13:07:08   
luce5
ja sam mazala sa svinjskom masti i pomoglo mi je a čujem od dosta ljudi da je to najbolji prirodni lijek za hemoroide.

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: HEMOROIDI
6.10.2010 13:22:42   
DEA
meni su se povukli mažući ih sa hemopropin -čini mi se kremom..........

_____________________________

Ne činim drugima ono što ne želim da se meni čini..........

(Odgovor članu luce5)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: HEMOROIDI
6.10.2010 13:33:50   
ivanaa
ja ti  namjerno nebi odgovorila na ovo pitanje jer bezveze napadaš Rotvajlericu.Nisi se potrudila pogledati na druge poruke koji je žena tip a potrudila si ju se napasti.Zbog ovakvih novih člalica ko što si ti se i radi razlika između novih i starih forumašica.Ako ti se neko ne sviđa imaš IGNORE a ne ovak jadno i primitivno reagirat.Svašta bi ti još ružno napisala al nesmijemuser posted image user posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: HEMOROIDI
6.10.2010 13:53:17   
novamama
IZVORNA PORUKA: tina1106

Drage moje, trudila sam se naći temu o hemoroidima na forumu, no nisam uspjela, pa sam otvorila novu, kako bih vas upitala ako imate ili ste imale sličan problem kao i ja... osim tvrde stolice, užasne bolove kod obavljanja nužde i ponekad malo krvi na wc papiru, .. kratko rečeno hemoroidi...user posted image moja najveća muka kojom se trenutno mučim u 10 tjednu trudnoće... pošto mi moj dragi ginič ne dozvoljava korištenje nikakvih krema da si barem malo pomognem, zato vas molim ako imate slična iskustva da mi pomognete!!! hvala!!!user posted image



tina moja, i ja sam imala te probleme, doduše, nakon poroda...tek sam malo pred 2. porod skužila lijek, a mučila sam se 18 mjeseci sa odlaženjem na wc...

dakle, lijek ti je kikiriki u ljusci, dakle, neprženi i neslani, nego onaj refužo iz ljuske!

preporodila sam se!!!

svaki dan pojedi toga koliko hoćeš i nema problema sa stolicom!!!

sretno....



_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu tina1106)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: HEMOROIDI
6.10.2010 14:49:15   
dariaanto
Ja sam ih dobila nakon poroda, i mazala sam ih sa propolisnom biljnom masti Mastiana od Pyrusa, i pomoglo mi je. Ne znam dal se smije koristiti u trudnoći al možda ti pomogne savjet za poslije jer se hemeroidi često ponovo vrate kasnije, najčešće kod stresa, napora i sl.


_____________________________

Erik, 12.05.2010.
Jan,17.07.2015.

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: HEMOROIDI
6.10.2010 17:33:51   
nemirna mama
u prve dvije trudnoće nisam imala problem, sad kad sam rodila treće dobila sam ih i mazala sam faktu masti, ne znam točno dak se može u trudnoći s njome mazati....toliko od mene i sretno s hemoroidimauser posted image user posted image

_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

(Odgovor članu dariaanto)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: HEMOROIDI
8.10.2010 11:38:32   
S84
nakon poroda...
jedino sto mi je pomoglo bilo je kantarionovo ulje... tako brzo su nestali.

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: HEMOROIDI
9.10.2010 11:12:13   
nemammaste
Hemopropin zakon! user posted image  Ja sam ih dobila nakon poroda i bolili su me više od šavova,užas! user posted image  Za pincirotvajler si već sve čula,mislim da nisi fer reagirala.Njeni zagrljaji su meni jedna od najpozitivnijih stvari na raji user posted image

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: HEMOROIDI
9.10.2010 16:05:44   
Leluška
IZVORNA PORUKA: S84

nakon poroda...
jedino sto mi je pomoglo bilo je kantarionovo ulje... tako brzo su nestali.


Evo potvrde za moj savjet! user posted image
To ulje fakat svašta liječi!

(Odgovor članu S84)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: HEMOROIDI
9.10.2010 16:38:47   
tina1106
Hemići su prošli, user posted image zahvaljujući običnoj hladnoj vodi, tj.hladnim oblozima, i prehrani!!!! naravno uz donat Mg!!!
Hvala curke na savjetima!user posted image

(Odgovor članu Leluška)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: HEMOROIDI
9.10.2010 17:01:54   
tina1106
e, da, Ivana, ne da mi se još jednom ponavljati i tebi, pa ako ti se da, ponovno pročitaj sve postove, i shvatit ćeš da je došlo do nesporazuma...a ako ne opet dobro! user posted image  

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: HEMOROIDI
9.10.2010 20:39:26   
novamama
ajde bravouser posted image

samo se ovdje možemo tome javno veselitiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu tina1106)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: HEMOROIDI
11.10.2010 10:24:29   
Tratina
IZVORNA PORUKA: tina1106

Hemići su prošli, user posted image zahvaljujući običnoj hladnoj vodi, tj.hladnim oblozima, i prehrani!!!! naravno uz donat Mg!!!
Hvala curke na savjetima!user posted image



a ja ih dobila... kme kme user posted image al provat ću najprije sa gospinim uljem. po mojoj materi, to liječi sve user posted image

(Odgovor članu tina1106)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: HEMOROIDI
11.10.2010 13:36:42   
Freya
Ja imam problema s time od osnovne škole, jer često imam problema sa stolicom, a i genetski (cijela obitelj mi ima s time problema). Kantarionovo ulje je zbilja super za to, a nije loša ni hemopropin krema.

_____________________________

U nizu događaja u mom životu, ništa nije bilo slučajno. Sve se dogodilo u skladu sa unutarnjim potrebama

(Odgovor članu Tratina)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: HEMOROIDI
11.10.2010 13:51:07   
breskvica22
osobno nemam to,ali mm ima i to strasno.neko vrijeme stane,al kad krene puna wc skoljka krvi.cula sam za ulje od gospine trave,domacu svinjsku mast. mom tati je mast jako pomogla,cak zaljecila.samo sto je kasno reagirao. treba odma djelovati,a oni cekaju godinama i nista nepoduzimaju.tata je zato bio na spaljivanju.sogor isto.kazu da neboli.mm nece nista.on nemoze zamislit da mu neko dira guzu.je lud!
probaj draga kao sto su i cure rekle.
nadam se da ce ti pomoci!
pusa

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: HEMOROIDI
11.10.2010 23:10:21   
tina1106
Iskoristite sve savjete! I pobjedit ćete ihuser posted image
Breskvica, pokušaj nagovoriti muža da ode doktoru, zaista će se rješiti muka operacijom! Moj susjed se sad lupa po glavi što je 15 godina trpio strašne bolove, operacijom se preporodio! Operiraju te ako imaš kronične hemiće...

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: HEMOROIDI
13.10.2010 12:31:31   
Tratina
mene to ne boli... i nisu uvik tu. samo poslije posijete wc-u user posted image i osijećaj je suhoće ili tako nešto... 

(Odgovor članu tina1106)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: HEMOROIDI
22.12.2010 19:35:22   
berny
bebys, odlično navedeno.
inače imam hemeroide koji prokrvare kad jedem npr. pizzu. kod njih je najbitnija higijena. odnosno, oprati guzu nakon svake v. nužde. krema mi je svaka ok. nakon poroda sam dobila i vanjske. to me uplašilo. 1o. dan i bolje je. tretman... isti kao i kod unutrašnjih.

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: HEMOROIDI
31.1.2011 22:46:33   
ivyka
podrav,meni su se sad pred kraj trudnoće pojavili vanjski hemoroidi... a stolica je sad normalna i uredna. Imala sam ih i prije ali unutarnje koji su znali prokrvariti radi tvrdoće stolice. Pa ne kužim zašto su se sad pojavili kad se stolica ustabilia. I još jedno pitanjce: user posted image Stolica mi zadnjih par dana(sad kad je postala recimo "normalna" ) ima jako neugodan miris, na oprostite,proljev...a da to nije...pa dali netko zna.?Ne jedem ništa drugačije nego inače.

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: HEMOROIDI
1.2.2011 11:20:59   
lavica81
Gospina trava je zakon za ove stvari. Meni je puno pomogla, hemoroidi se povukliuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu ivyka)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: HEMOROIDI
1.2.2011 11:24:42   
ivyka
jel može gospina trava skuhana kao čaj?jer se kod nas ne radi to ulj...i nemam ga gdje nabaviti

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: HEMOROIDI
1.2.2011 12:55:49   
ivyka
ulje :) user posted image

(Odgovor članu ivyka)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Povratak na posao nakon rodiljnog dopusta.
Admin

S kojim izazovima se susrećete pri povratku na posao nakon rodiljnog dopusta?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!