|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
8.12.2009 21:59:40   
evanda
trava je uvijek zelenija u tuđem dvorištuuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
8.12.2009 22:10:19   
xxl
Ja bi svaki dan nešto mjenjala pa to je u ženskoj prirodi..cipele,torbice,zavjese,rajngle...

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
8.12.2009 22:10:34   
Ninaa
Kaj se tiče materijalnog mogu reći da se ne bi trebala žaliti, imamo veliku kuću, dvorište, dva auta, dva pesa i garaže. Prije svadbe smo dosta toga sredili, tak da  imam novu kuhinju, spavaću sobu i zavjese. Treba mi soba za dijete, novi trosjed u boravku i još brdo sitnica.A sad veliko dvorište i kuća uvijek iziskuje dodatne radove, tak da je trenutno u izgradnji natstešnica ispred kuće. Trebamo novu ogradu, dvorišna vrata, nove čemprese i još brdo toga. Sva sreća kaj mi je mm radišan i voli petljati oko takvih stvari pa on to sve napravi sam ili uz pomoć frendova pa nam za puno toga ne treba majstore. Zapravo sve je to nevažno jel da i to sve imam opet bi našla da još nekaj treba. A kaj se tiče ostalog bila bi zadovoljnija da sam diplomirala, da imam veću plaću i da nemam šogoricu na brizi.
No kaj je tu je mogu reći da dok smo zdravi i dok se volimo i razumijemo kao do sada mogla bi živjeti i u šupi. I zapravo mi je drago da još hrpu toga treba jel ću znati da smo to zajedno stvorili i sami napravili. Ovak sam došla u kuću od mm staraca i sve oko svadbe kaj mi je trebalo su mi moji kupili.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
8.12.2009 22:12:27   
mirna
nisam, jer trenutno nismo zajedno, a osim toga zivimo na dvije strane...user posted image

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
8.12.2009 22:13:50   
Marta j
Svaki dan si nadem nesto drugo sto mi treba,al to je tako kod nas zena.
Al samo da mi je zdravlje drugo mi je nebitno.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
8.12.2009 22:36:59   
Zimic
nisam bas zadovoljna, ali ne zamaram se sa tim jes tako i onako adaptiram stan sljedecu zimu...
A i to me muci -nemogu si nikako poslozizi kaj bi i kak bi!

Zapravo nije mi lose s obzirom kaj se sve izdogadalo..


_____________________________

PRESRETNA!
Leo-18.1.2009.
4:28h

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
8.12.2009 23:11:12   
monte
IZVORNA PORUKA: Marta j

Svaki dan si nadem nesto drugo sto mi treba,al to je tako kod nas zena.
Al samo da mi je zdravlje drugo mi je nebitno.



puno toga

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
9.12.2009 8:11:46   
Njofra
Valjda sam onak kao i Tiki kaj je opisala. Samo evo ovih dana dodatak bila bi zadovoljnija da mi herc počne normalno radit pa da budem ok.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
9.12.2009 12:06:19   
Anoniman
Zadovoljna sam sto imamo svoj mir, sto nismo podstanari i sto osecam da je ovaj stan moj dom.
a nisam zadovoljna sto nemam mesta gde da se okrenem, sto mi fali minimum jos jedna soba, sto stan nema hodnik i sto zivim u predgradju splita gde zivi 3,5 coveka i pas, okruzena katastrofa komsijama..
i dosla sam do jednog zakljucka, covek je proklet i nikad nije zadovoljan!! user posted image

(Odgovor članu dami)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
9.12.2009 12:08:51   
daniela 31
U globalu jesam,al danas mi je valjda takav dan da mi ništa ne odgovara.

_____________________________

Tara,11.02.2009.
Naša najveća ljubav
Imamo 13 zuba

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
9.12.2009 12:20:27   
MILLA
mogu napokon reči....jako zadovoljna! gledajuči svoj život nekada i danas...u potpunosti se promjenio. imam sve o čemu sam sanjala.kod mene je bit svega u zahvalnosti...naravno da ima dana kada mi je sve isprazno,kada vidim nešto i ne mogu si priuštiti,,,, ima takvih sitnica. ali onda kad vidim naš život van onog materijalnog...shvatim da imam ono nešto,što je najbitnije a nikakav novac to ne može kupiti... samuela koji je zdrav i odlično napreduje,mm koji si toliko promjenio,toliko se trudi... sve mi je zgodniji(nakon toliko godinauser posted image )...svoju obitelj..ono što sam uvijek željela...imam itekako na čemu da budem zahvalna. i kad pomislim na to sve,svaka bedara jednostavno iščezne!

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu daniela 31)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
9.12.2009 12:29:55   
anaxx
IZVORNA PORUKA: MILLA

mogu napokon reči....jako zadovoljna! gledajuči svoj život nekada i danas...u potpunosti se promjenio. imam sve o čemu sam sanjala.kod mene je bit svega u zahvalnosti...naravno da ima dana kada mi je sve isprazno,kada vidim nešto i ne mogu si priuštiti,,,, ima takvih sitnica. ali onda kad vidim naš život van onog materijalnog...shvatim da imam ono nešto,što je najbitnije a nikakav novac to ne može kupiti... samuela koji je zdrav i odlično napreduje,mm koji si toliko promjenio,toliko se trudi... sve mi je zgodniji(nakon toliko godinauser posted image )...svoju obitelj..ono što sam uvijek željela...imam itekako na čemu da budem zahvalna. i kad pomislim na to sve,svaka bedara jednostavno iščezne!


bravo!

i ja sam zadovoljna i sretna jer imam prekrasnu obitelj punu ljubavi... sve drugo, što si čovjek želi ili žali za nečim, doći će ili ako i ne dođe opet nije toliko važno....

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
9.12.2009 12:42:04   
ejmama
Kao što je već puno cura napisalo imam sve i zadovljna sam, ali kakav bi čovjek bila kad mi nebi trebalo još nešto, to nam je u krvi.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
9.12.2009 12:55:28   
pako
Onako!?user posted image  Nisam zadovoljna što smo podstanari jer se u zadnje vrijeme jako brinem oko financija i kako sklopiti kraj sa krajem,jer evo mm su prerezali plaću skoro za pola,a ja sam sa ok plaće pala na 830 kuna bolovanja jer imam prekid staža i nedovoljno staža za veće bolovanje, a kao što znamo kad si podstanar novci ti uvjetuju večinu toga, užas, baš sam nesretna.user posted image  

Ali sam jako zadovoljnauser posted image sa svojom obitelji, baš kako sam uvijek sanjala.user posted image  Imam mm za 5, predobar je, malenog anđela i još jednoga na putu. Bitno mi je da se mi volimo i poštujemo,a ostalo će nadam se doći polako na staro!

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
9.12.2009 12:58:05   
dominik
nisam zadovoljna jer smo podstanari...jedva cekam nas vlastiti stan u kojem me ama bas nista nece smetati jer bit ce onako kako mi zelimo

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
9.12.2009 13:00:06   
Bebys
aaaaaaaaa jjjjjjjjjjoooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjj
to je sve sto cu ti reci...

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
9.12.2009 13:00:50   
lueman
nikad nisam u potpunosti zadovoljna,tj.uvijek pronađem još nekaj kaj bi htjela, trebala i sl.ali mislim da je to dobro jer me to tjera naprijed, dalje, u nova iskustva i pobjede, jer ljudski je željeti,ne???ali generalno zadovoljna s mm, s djecom sa svim....

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
9.12.2009 13:16:35   
njanja
kada zbrojim sve + i  - shvaćam da sam jako zadovoljna... imam prekrasnog sina i muža, stan, posao kojeg obožavam, zdrave i dobre roditelje, prekrasnu sestru i njenu obitelj....i šta mi više treba??? p.s. treba mi da smršavim 10 kg user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Jeste li stvarno zadovoljni?
9.12.2009 14:47:41   
osobno


Ljudskom srcu uvijek nešto treba,
Zadovoljno nikad posve nije:
Čim željenog cilja se dovreba,
Opet iz njeg sto mu želja klije.


_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 44
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nogomet.
пеперутка16

Za koga navijate na Euru 2024?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!