vinken1000 u 16:20
na temi TELE: @thebunny92 | Sell Real DL SCAN ( front and back + SSN Number ), selfie...Sell fullz info ssn
Igranje na otvorenom daje djeci neprocjenjiva životna iskustva, a modrice su dio tog učenja. Roditelji moraju osigurati sigurnost djece, ali ne smiju ograničavati njihovu igru.
Mi se odrasli dobro držimo, teško je nadoknaditi druženje uživo, ali snašli smo se.Jednostavno smo se prebacili na druženja preko telefona i društvenih mreža. A djeca?Kako oni mogu nadoknaditi nedostatak druženja sa svojim prijateljima?
Topli i sunčani jesenski vikendi svakako nas mame za boravkom na otvorenom pa se izleti u društvu obitelji i prijatelja nameću sami od sebe.
Jadranska priča -PERSONALIZIRANI edukativni memory o jadranskim organizmima.
Socijalizacija djece je vrlo odgovoran posao i njegov uspjeh zavisi od više komponenti. Ustaljeno je mišljenje da su vrtić i škola najbolja mjesta za učenje društvenog ponašanja. Međutim, je li baš tako?
Hvalila se jedna mama drugoj mami u vrtiću, usput vežući vezice na tenisicama sinčiću: 'Znaaaaš, moj mali ide ove jeseni u prvi razred i već zna i čitati i pisati! Zlato, daj mamici drugu nogu da svežem tenisicu ...
Ja dopuštam, čak i potičem, penjanje po toboganu jer sam shvatila da, usprkos lošem glasu, ima brojne prednosti za djecu.
Igra je, uz ljubav i pažnju, ključan čimbenik djetetova rasta i razvoja. Evo kako svakodnevne situacije mogu postati dio igre i zabave.
Djetinjstvo ne bi bilo lijepo da nije prožeto igrom u svakom smislu te riječi. Uopće nije važno hoće li se roditelj igrati s djetetom u kući, parku, na igralištu ili negdje u prirodi, važno je da je s njim i da se igra.
Dosadno mi je. Što da radim? Ovdje nema ničega? Igraj se sa mnom! Već poznate igre kratko zaokupljaju dječju pažnju što roditelje potiče da posegnu za novim sadržajima ili zavire u svoja sjećanja na djetinjstvo.
vinken1000 u 16:20
na temi TELE: @thebunny92 | Sell Real DL SCAN ( front and back + SSN Number ), selfie...Sell fullz info ssn
Pozitivan test
Autor: sana12
Nalaz spermiogram
Autor: Lidija242
Nalaz
Bebać No3
Autor: ninamurkovi
31 tjedan
Nasa srecica broj 2
Autor: dad@
40+3
Autor: mali andeo
Evo nas na samom kraju... Ali mojoj pri
Rad od kuće za mame
Autor: JelenaRel
Pitanje.
пеперутка16
Dali neka od vas drži krave? Ako da, šta radite s mlijekom? Nije zezancija, ozbiljno pitam, ne znam šta ću s mlijekom?
Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:
Čestitamo!