|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Ringerajina tužionica"
3.8.2009 10:31:41   
ninishka
grozno...da samna tvojem mjestu i da su mi blizu otisla bi tamo i sve ih pobrala na red!

_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu vjerae)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: "Ringerajina tužionica"
3.8.2009 10:34:32   
vjerae
Bi i ja najrađe al mi mali spava...a možda mi kuma dođe pa ću onda ićak ne dobijem,stvarno me to ljuti,hvala na podršci

_____________________________

Rijetki su trenuci kad je čovjek ravan sebi!

(Odgovor članu ninishka)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: "Ringerajina tužionica"
3.8.2009 10:36:42   
natalijax
IZVORNA PORUKA: ninishka

grozno...da samna tvojem mjestu i da su mi blizu otisla bi tamo i sve ih pobrala na red!
slaze se

(Odgovor članu ninishka)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: "Ringerajina tužionica"
3.8.2009 10:37:11   
ninishka
uvjek, zato smo tu, ne?user posted image
ako ti dode svakako otidi...sramota da se vec 2 sata nitko nece javiti!

_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu vjerae)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: "Ringerajina tužionica"
3.8.2009 21:18:35   
tikica_69
Ja sam maloprije toliko poludila da sam razbila keramicki svijecnjak preko cijelog boravka.
Na dijeti sam...jedem vec danima samo onu odurnu juhu od povrca. Svaki dan uz nju smijem nesto...jedan dan vodeno voce (lubenica, dinja), drugi dan lisnato povrce (kupus, zelena salata), treci dan kombinacija voca i povrca...danas smijem banane i jogurt...ajme blagoslova.
Cijeli dan umirem od gladi na toj juhi i dodjem sad navecer doma, a moji svi muski, koliko god ih ima, umjesto da pojedu ono sto su me danima molili da im napravim (zapecenu piletinu sa tijestom i sitom), oni fino pojeli sve banane koje sam kupila jutros (7komada) i meni za veceru nije ostalo nista...bitno da se sad ovo sto sam pekla susi u pecnici.
I sad sam tako popi...ila da sam tak zviznula tu keramiku i toliko se izurlala, da su djeca pobjegla spavati a muz van user posted image
Pa daj zamisli gamad bezobraznu....sva sam se ispreznojila dok nisam po ovoj sparini napravila rucak koji zele, ja smijem danas samo banane jesti i to mi stoka pojede....ma, ne znam sto bih vise rekla...suze mi teku od jada koliko znaju biti sebicni user posted image
Fucka se njima sto ja sad idem krepana i iscrpljena od gladi spavati...user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ninishka)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: "Ringerajina tužionica"
3.8.2009 21:23:41   
ninishka
stvarno nisu fer!!!! onda im se to bas i nije toliko jelo nego su vise zaj...
da sam na tvom mjestu sad bih im se zainatila i nebi im nista kuhala pa nek se snalaze sami kako znaju i umiju...

_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: "Ringerajina tužionica"
3.8.2009 21:32:43   
tikica_69
Sad mi je muz odnekud donio cijeolu lubenicu i hrpu banana....da umirem ne bi to sada jela

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ninishka)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: "Ringerajina tužionica"
3.8.2009 21:33:49   
bomboncic02
IZVORNA PORUKA: ninishka

stvarno nisu fer!!!! onda im se to bas i nije toliko jelo nego su vise zaj...
da sam na tvom mjestu sad bih im se zainatila i nebi im nista kuhala pa nek se snalaze sami kako znaju i umiju...


slažem se!!!!

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu ninishka)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: "Ringerajina tužionica"
3.8.2009 21:35:16   
tikica_69
Pa ni ne moram kuhati...ima zapecenog tijesta za dva dana user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: "Ringerajina tužionica"
3.8.2009 21:36:01   
ninishka
tikice i ja sam takva i znam da ni ja to nebi bas za inat njim jela pa da mi oci skakale van od gladi!!!

_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: "Ringerajina tužionica"
3.8.2009 21:36:50   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: ninishka

tikice i ja sam takva i znam da ni ja to nebi bas za inat njim jela pa da mi oci skakale van od gladi!!!


Aha...i sad se jos zbog toga i ljuti na mene


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ninishka)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: "Ringerajina tužionica"
3.8.2009 21:38:28   
ninishka
barem sad jedno vrjeme ne moras kuhati...u svakom zlu neko dobrouser posted image
kad te pitaju kaj je za rucak samo im to daj i gotovo, neka jedu tak dugo dok ne pojedu, ali im nemoj kuhati..

sad sam se sjetila da sam ja imala davno takvu situaciju sa sestrom, onda sam napisala na stvari koje sam si kupila za veceru da su moje i nek ne dira jer rezem prste i nije dirala...

_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu ninishka)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: "Ringerajina tužionica"
3.8.2009 21:39:20   
ninishka
ajme kak je zlocest!!!
ah ti muski...user posted image

_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu ninishka)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: "Ringerajina tužionica"
3.8.2009 21:41:16   
tikica_69
Ah, idem spavati prije nego se rasplacem ili treci put posvadim user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ninishka)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: "Ringerajina tužionica"
4.8.2009 12:08:55   
inna
ja kuham u sebi već nekoliko tjedana...točnije od kad sam saznala da svekar ide s nama na moreuser posted image user posted image user posted image
moj dragi i ja smo na bračno putovanje išli kod njegovih u BiH jer ja tad nisam radila i da ne trošimo novce bezveze. Nije bilo loše, ali otkad sam s njim ja nisam bila na moru...a do tada sam išla svake godine. Ove godine je brat od mm kupio apartman na Rabu i napokon idemo krajem kolovoza i tak sam se veselila da ćemo napokon nekamo sami zapaliti, ali neeeeeeeeeeee...njegov tatica je odmah izjavio da bi baš i on mogao s nama jer on ima šećer i to bi mu dobro došlo. Ja luuuudaaaaaaaaaaa!!! Rekla sam da mi nije Domija da uopće ne bi išla... ili bi uplatila iz inata hotel i otišla sama. Kaj je najbolje ni mm nije oduševljen, ali kad sam rekla neka mu kaže on će reci mu ti...ti si dobra s njim. Na to sam popiz...i rekla da mu izvoli reći jer mi je dosta da kad god nekam idemo imam prtljagu u vidu njegove obitelji sa sobom. Ili idemo kod njegovih ili njegov brat koji živi s nama ide s nama. Isto kad se dolazi u Zg svi spavaju kod nas jer imamo kuću. Za starce još ok jer su je oni i napravili...ali kaj cijela familija mora ravno k nama. I kad god dođu starci moja draga šogica (žena od ovog brata kaj su kupili apartman) se samo nacrta sa klincima kod mene...sva slatka...napirlitana, a ja nek se nakuhavam i dvorim. Nema šanse da bi si svekra i svekrvu barem pozvala na ručak. Svekrva još nije ni bila u njihovom stanu u kojem su već 2 godine.user posted image Ma odjeb...svi. U zadnje vrijeme se više nikom ne javljam niti ikoga zovem. Kad pitaju kaj se ne javljam ja samo vičem da nemam vremena i pokapam. Isto sam rekla kad dođu sveki i svekica, a ova nazove da će doći da ću reći da mene nema taj dan dome i ako trenba otići lunjati gradom i ako hoće neka pošalje muža po starce pa neka ih tamo gleda. Dosta je bilo okupljanja kod mene. Od danas me nemaaaa za nikoga. Uf...raspisala sa se, ali ljuta sam ko ris.

< Poruku je uredio inna -- 4.8.2009 12:14:09 >


_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: "Ringerajina tužionica"
4.8.2009 12:11:55   
natalijax
boze inna kaj ce taj deda s vama jel taj lud

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: "Ringerajina tužionica"
4.8.2009 12:13:01   
bomboncic02
IZVORNA PORUKA: natalijax

boze inna kaj ce taj deda s vama jel taj lud



Potpisujem...

Dodajem..bravo za odluku da ne budeš više žrtva svima...fućkaj sve i uživaj u bebici svojoj..

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: "Ringerajina tužionica"
4.8.2009 12:13:36   
m600
ma nemoj se živcirati draga...nije vrijednouser posted image
boli te briga...ti i tm uopće ga ne doživljavajte na moru...imate svog malog domija s kojim ćete provoditi dane a za starog prdonju ne marite...možda koji puta poželite sami negdje pa će on dobro doći kao dadiljauser posted image
uživaj i ne daj da te takve stvari izbace iz takta
a što se tiče šogorice: napirlitaj se ti jednom pa dođi provociratiuser posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: "Ringerajina tužionica"
4.8.2009 15:40:35   
Zvonki
Inna, imaš pravo biti ljuta. I ja bi se na tvom mjestu isto osjećala.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: "Ringerajina tužionica"
4.8.2009 15:44:32   
Zvonki
A ja sam ljuta što kad mi svekrva čuva klince sve izmrve, uprljaju, jedu slatkiše prije ručka, beba stalno žvaće neke slance i onda kad dođem s posla treba mi prvo pola sata da raskrčim lom prije nego idem skuhati ručak koji ionako slabo pojedu jer su se natrpale s glupostima.

< Poruku je uredio Zvonki -- 4.8.2009 15:45:44 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 445
   RE: "Ringerajina tužionica"
4.8.2009 21:43:50   
Lady3
ja danas popiuser posted image jer naš kum koji nam duguje hrpu love si gradi pecaru,vidikovac a kao nema love i cijeli dan nas zove da dođemo vidjeti..ja poludjela,rekla sam mužu da nemam šta gledati jer se to sve radi s našim novcima..i kad izvoli nam vratiti doći ću vidjeti..user posted image user posted image user posted image Kiiipiiim,a moj mužž pa ne možeš tako pa vratiti će,dogovorili smo se a taj dogovor se stalno odgađa..ma daj molim te,uvijek kuka kak nema love a stalno nešt gradi i uređuje a naš cijeli donji kat čeka da se renovira i nikako početi.s time da L.slj,godine kreće u školu i trebamo joj raditi sobu..a on kupio kuću,namještaj,.zida ,kreči pa jel to normalno..pitam ja vas.Poslala bih ga u onu stvar..A moj muž mi ne da ni zucnuti jer šta vrijedi ak se posvađamo,tek onda lovu neću vidjeti...I danas se cijeli dan pakiram za more i skoro pred zatvaranje trgovina nazove nas nj.brat i zove sutra da dođemo nj.malome na rođendan,,poludjela sam,trči u grad s klincima i traži poklon,kako doći bez poklona,u 1 trgovini morala kupiti šta je bilo iako bi drugdje izašlo me povoljnije..user posted image Pa daj molim te el nije mogao nazvati i zvati nas 2 dana porije pa bih imala vremena sve kupiti na vrijeme..Ljute me takvi ljudi,najradije ne bih ništa bila kupila.ali ne mogu djeci pred oči bez poklona..znam šta znači doći a nemaš ništa..Ja svima najavim barem 7-10 dana prije da seuspiju ljudi organizirati..a oni u zadnji čas..kipiiiiiiiimaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 446
   RE: "Ringerajina tužionica"
4.8.2009 21:46:39   
natalijax
ledy u i ja bi trazila novce takvi su mi najjaci nemaju para a nonstop grade nest

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 447
   RE: "Ringerajina tužionica"
4.8.2009 21:47:23   
natalijax
mene je moj pas nazivciro danas kud ja tu i on nosim tanjur on odma skace koda je to nest za jest

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 448
   RE: "Ringerajina tužionica"
7.8.2009 18:57:48   
m600
užasno sam tužna i povrijeđena....moja glupa šogorica smatra da nije kriva što je njena majka u kreditima a 6godina  ju je školovala u zagrebu i plaćala stanove....sad pričamo tako i ja kažem da bi ja i mm voljeli otići iz broda  naći neki posao na moru pa tamo živjeti u podstanarstvu...na čemu će ona meni : zašto bi vi išli živjeti negdje izvan broda kad ovdje imate sve????? a ona je u zagrebu a ne mora biti jer ima ovdje mjesta i za nju,ali mačka se popurgerila i uživa tamo,a ja pomažem njenoj mami i plaćam sve režije i kad nešto treba od jeb....3000kn koliko ima mm i jeb...800 koliko ja imam.... ma ne treba mi novac...samo hoću svoj mir!!!! zašto ja moram ispaštati zbog moje pohlepne svekrve koja je dizala kase i kredite za svaki klinac...jer je damica radila u drž.firmi.... dosta mi je više ovoga...... po tome smo mm i ja glupi i nesposobni da bi živjeli samostalno... a i kaže mi a di će ti petra biti dok radite? kažem ja pa u vrtiću...kaže ona ne daj Bože dijete će ti odrastati u vrtiću....
pa bolje i to nego da mi dijete čuva ona ili njena mama koju boli k...za sve i živi na teret drugih...dala je otkaz samo da bi dobila veliku otpremninu a sad nema primanja....joj popiz.....ću


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 449
   RE: "Ringerajina tužionica"
7.8.2009 19:00:34   
mariola
m600 ne se sekirati, to Petrica ne voliuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Povratak na posao nakon rodiljnog dopusta.
Admin

S kojim izazovima se susrećete pri povratku na posao nakon rodiljnog dopusta?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!