|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Ringerajina tužionica"
25.7.2009 21:19:12   
mariola
ora mse opet vratiti na ovu temuuser posted image
Ovaj dotični što mi je upao u kuću dok sam ja raširenih nogu u minjaku sjedila na podu (misleći kako mm ulazi) pitao me može li se parkirati kod mene dok po ulici se raspita za smještaj. Ja kažem da može a njega nema, evo već dva sata. Ko zna di je on otišao a kod mene besplatan parking u sred gradauser posted image
ma da me je pitao, dala bi mu i deset dana parking al čisto je tip nekulturan.user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: "Ringerajina tužionica"
25.7.2009 21:20:45   
Zvonki
O Mariola, staneš još u minjak s trbuščićem? Blago tebi. user posted image (pazi što je meni upalo u oči u cijeloj tvojoj tužaljki user posted image )

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: "Ringerajina tužionica"
25.7.2009 21:22:41   
mariola
user posted image user posted image user posted image user posted image
o da da da

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: "Ringerajina tužionica"
25.7.2009 21:26:00   
mariola
KAd smo već kod tužaljki...imam ja toga još.
Jutros su mi iznad glave došla 4 njemca. Tulum mi je u kući već dvi ure, oni mrtvi pijani već odavno...
I odjednom čujem ja razbi se nešto. Izađem na terasu smrdi... Kad ono njima pala (ili su je bacili) boca piva na moju terasu. I evo sad jedan od njih mete i čisti user posted image
mrzim ljeto, jedva čekam zimu da ova gamad pijana ide domauser posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: "Ringerajina tužionica"
25.7.2009 21:32:11   
trudnica87
mariola,jel iznajmljujete apartmane?

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: "Ringerajina tužionica"
25.7.2009 21:33:56   
trudnica87
znam da nije tema ali sam pitam?

(Odgovor članu trudnica87)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: "Ringerajina tužionica"
25.7.2009 21:38:05   
mariola
da. Cijelo ljeto. aj ako te šta zanima u birc pitaj da nas ne špotaju user posted image

(Odgovor članu trudnica87)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: "Ringerajina tužionica"
26.7.2009 0:28:30   
bomboncic02
grrrrr, grizem..ugrist ću poštara sljedeći tjedan!!!!!
Dečko potpisuje preporučene pošiljke i ostavi ih u sandučiću...ja kupim svoju poštu svaki dan, ali ovo je od susjede pošiljka koja neznam kad je stigla a moram u roku 15 dana platit porez na kuću!! sva sreća pa sam otvorila jer sam mislila da je nešto za zgradu.
već sam imala okršaj s njim zato što je potpisivao moje pošiljke, ali ovo, čut će me drugi tjedan, bezobraznik jedan kojemu se teško penjat na 4 kat, i meni je teško s dvoje djece i kolicima pa svejedno idem!!!!!!
Sad takva moram u krevetuser posted image

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 383
   [Obrisani korisnik]
26.7.2009 0:32:12   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu bomboncic02)
  Neposredna veza do poruke: 384
   RE: "Ringerajina tužionica"
26.7.2009 0:34:30   
bomboncic02
zadnji put sam ga oprala da se cijelo stubište orilo, a onda moja glupa svekriva je rekla da patim od depresije postporođajne i da ja nisam tako mislila..naravno da sam mislila!!!sad kad sam se sjetila toga ljuta sam i na nju opet!!

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 385
   [Obrisani korisnik]
26.7.2009 0:38:09   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu bomboncic02)
  Neposredna veza do poruke: 386
   RE: "Ringerajina tužionica"
26.7.2009 0:39:38   
bomboncic02
I ja cenzuriram svaku svoju riječ koju imam za njuuser posted image !

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: "Ringerajina tužionica"
26.7.2009 22:38:56   
bomboncic02
Ja ću nastaviti niz-izgleda da se samo javljam na ovu temu user posted image .
Tužna sam jer sam morala podsjećati muža na moj imendan danas, ljuta sam jer apsolutno nitko s muževe strane mi nije imendan čestitao.
LJUTA sam JAKO na gospođu čistačicu koja nam stubište čisti-danas ga je "čistila" samo je digla prašinu i od 5 katova ona oprala samo prvi, halo?!
Sutra vodimo opasne razgovore...

Isto tako sam jako tužna jer sam morala voditi ozbiljne razgovore s mužem.. malo me zanemario u zadnje vrijeme, pa sam ga morala podsjećati na nekakve osnovne stvari koje bi trebao dijelit sa ženom, a uz napomenu da za rođendan od mužića nisam dobila ništa, pa ni cvijetak ubran na livadi a kamoli nešto više.
Eto toliko o trudu i mašti ljudi moji!

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: "Ringerajina tužionica"
26.7.2009 22:56:20   
natalijax
bomboncicuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image samo ti njeu reci nek se nauci reda

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: "Ringerajina tužionica"
26.7.2009 22:59:29   
bomboncic02
Očitala mu bukvicu već i rekla sam mu da su sljedeći dani koje ne smije zaboravit-
Dan žena
Godišnjica braka
Majčin dan
Rođendan i
Imendan...pa zar je to puno datuma user posted image ?

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 390
   RE: "Ringerajina tužionica"
26.7.2009 23:00:54   
natalijax
a valentinovouser posted image

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 391
   RE: "Ringerajina tužionica"
26.7.2009 23:01:52   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: bombončić02

Očitala mu bukvicu već i rekla sam mu da su sljedeći dani koje ne smije zaboravit-
Dan žena
Godišnjica braka
Majčin dan
Rođendan i
Imendan...pa zar je to puno datuma user posted image ?


Zaboravljaš da oni imaju vrlo sićušan mozak. Zato ja svom dok ne gleda u mobitelu umemoriram datum koji je važan user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 392
   RE: "Ringerajina tužionica"
26.7.2009 23:08:37   
bomboncic02
Pila sam čaj dok sam ovo čitala i pošpricala cijeli ekran od smijeha..jao meni sad još i čistit moram..
Večeras mi se neda to radit, imam drugog posla, ali ću to sigurno napravit + par dana prije da uspije nešto isplanirat.user posted image user posted image
Valentinovo uvijek radi, tako da ga praktički i ne slavimo user posted image , to mi ni ne vrijedi stavljat na popis.

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 393
   RE: "Ringerajina tužionica"
27.7.2009 0:11:37   
Anoniman
Zvonki, ovaj comment ti je ludilo!!! user posted image user posted image user posted image

Danas sam baš u bedu zbog toga kaj s njim cijeli dan "pričam", tj. ja pričam a on je u nekom 10-om filmu i uopće me ne sluša ili me ne razumije...
mislim, to je ili sićušan mozak ili skleroza ili nešto treće... uf! user posted image

(Odgovor članu bomboncic02)
  Neposredna veza do poruke: 394
   RE: "Ringerajina tužionica"
27.7.2009 8:47:04   
m600
evo da i ja svratim malo ovdje....user posted image
tužna sam jer je moja šogorica otišla na more a smatram da trenutno nismo u situaciji da se ide na more jer od mm-a roditelji ne rade...ona kaže na sve to pa nisam ja kriva što je moja glupa mama digla kredit i sad čeka mirovinu pa nema primanja....halooooo????? nego tko je kriv???
gospođica se školovala u zg-u 6godina i mama joj je plaćala sve...stan,hranu,garderobu jer nije mogla raditi i učiti...i to je sad hvala!!!user posted image
boli me kako neki ljudi ne znaju cijeniti svoje roditelje....možda ja tako razmišljam jer nikad nisam imala roditeljeuser posted image
također me zabolilo jer je šogi u jednom trenu naglasila kako se mama zadužila za naše svatoveuser posted image
to nije istina jer smo mm i ja platili sebi svatove...također mi je nabila moje ekstenzije na nos : koje mi je mm platio.. pa ne bi si dopustila da moje hirove plaća svekrva.... i ja bih išla na more i kvasila dupe,ali kakve sam usrane sreće...novce koje smo trebali dobiti od povrata poreza je uzeo MUP
za neku kaznu koju je mm napravio 2005...user posted image
ništa me neće


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: "Ringerajina tužionica"
27.7.2009 8:50:33   
inna
ne se sekirati...brzo pogladi bušicu i vidjet ćeš kako ćeš biti bolje volje kad te Petrica opali user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 396
   RE: "Ringerajina tužionica"
27.7.2009 8:53:22   
m600
IZVORNA PORUKA: inna

ne se sekirati...brzo pogladi bušicu i vidjet ćeš kako ćeš biti bolje volje kad te Petrica opali user posted image


najviše od svega me boli jer mučim to malo biće...ali ne mogu si pomoći...
diraju me neke stvari jako jako i onda plačem i sekiram seuser posted image
kad sam prije čitala na rr-u da neke žene padaju u depresiju pitala sam se kako i zašto? pa beba im dolazi...
sad vidim kako je to i nadam se da će me ovo sve što prije proći... user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 397
   RE: "Ringerajina tužionica"
27.7.2009 8:56:14   
inna
hoće draga, okrivi malo hormone za pretjeranu osjetljivost, narugaj se sama svojem stanju i bit će ti lakše. Tako sam ja radila u trudnoći. Kad me uhvatila depra radi injekcija i mirovanja, znala sam se našaliti kak sam napredna, odmah na igli ili ajd bolje i to nego da moram smotati i popljugati taj lijek. user posted image user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 398
   RE: "Ringerajina tužionica"
27.7.2009 8:58:12   
m600
IZVORNA PORUKA: inna

hoće draga, okrivi malo hormone za pretjeranu osjetljivost, narugaj se sama svojem stanju i bit će ti lakše. Tako sam ja radila u trudnoći. Kad me uhvatila depra radi injekcija i mirovanja, znala sam se našaliti kak sam napredna, odmah na igli ili ajd bolje i to nego da moram smotati i popljugati taj lijek. user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image   pokušat ću tvoju metoduuser posted image
hvala ti innauser posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 399
   RE: "Ringerajina tužionica"
27.7.2009 9:01:02   
inna
ništa draga, zato smo ovdje...čuvaj nam Petricu user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Povratak na posao nakon rodiljnog dopusta.
Admin

S kojim izazovima se susrećete pri povratku na posao nakon rodiljnog dopusta?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!