|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Ringerajina tužionica"
2.7.2009 18:04:43   
natalijax
pocet cu vatru rigat ko zmajuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: "Ringerajina tužionica"
2.7.2009 18:12:03   
m600
mene živcira šef od mm-auser posted image user posted image user posted image user posted image
mm je jadan jutros u 3 išao u sesvete po nekog kuronju... i došao je kući...bio u poslovnici do 3 popodne....došao je kući...malo odspavao i evo sad opet mora za požegu....ja ću popizuser posted image
a šef mu drkuser posted image user posted image i kod kuće je cijeli dan.....ma grrrrrr.....


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: "Ringerajina tužionica"
2.7.2009 19:37:54   
natalijax
pun mi je kur,,,,,,,griznje savjesti,kad se netko toliko naljuti na mene iz cista mira a ja mislim pa boze sto sam im sad napravila

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: "Ringerajina tužionica"
2.7.2009 19:39:04   
natalijax
najrade bi rodila i sa svojom bebicom otisla daleko daleko a ja i moje dijete bi uzivali u nasoj sreci

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: "Ringerajina tužionica"
3.7.2009 21:29:10   
inna
luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuda sam!!!!!!!! Domi je skroz izgubio dobre običaje. user posted image Prije tri dana sam Domiju počela davati kašice jer su mi se već svi popeli na vrh glave sa "moji su u to vrijeme već na veliko papali..." i sad frajer ne želi piti mlijeko. Gladan je da bi si najradije ruke pojeo, ali čim shvati da sam mu dala mlijeko dreka i bacanje. Jedva je nekako na silu prihvati i nakon par gutljaja (valjda dok se navikne) isprazni bočicu do kraja. Ali tih 10-ak minuta kao da ga koljem. I neće mi spavati popodne. Umoran je i jedva gleda, ali ne frajer nebi zaspao. Već sam iscrpljena i na izmaku snaga, a još je i ovo vrijeme u banani i imam PMS i....jooooj.
Uf, sad mi je lakše.

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: "Ringerajina tužionica"
3.7.2009 21:42:59   
ket
nedaj se inna.....tko ne bi poludio i promjenio navike na ovom ludom vremenu
iskali se na mmu to meni pomažeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: "Ringerajina tužionica"
4.7.2009 17:00:24   
natalijax
mrzim pametovanja kad ti netko ide reci sto nije dobro a ni on sam nije imo pojma da to nevalja

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: "Ringerajina tužionica"
4.7.2009 22:01:46   
bomboncic02
Za promjenu ljuta sam na samu sebe!!zašto? zato što nisam nikakav karakter, samo mi se jede slatko, smršavila bi a kako kad stalno nešto trpam u ustauser posted image ....
od muke idem sad spavat, neda mi se pospremat ništa, odoh spavat jer ako budem budna već ću naći nekakvu čokoladicu, keksicu ili piškoticu..

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: "Ringerajina tužionica"
7.7.2009 11:06:46   
natalijax
uzassssssss poludit cu od macaka susjeda ih ima na tonu koja god dode ona ih hrani i pripitomi,i sam se kote jutros prije 6 su pocele se derat odvratno imate li lijek za to

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: "Ringerajina tužionica"
8.7.2009 8:43:52   
Zvonki
Jedna bezobrazna stranka me sad tako raspilila.user posted image   Sad sam tužna, ljuta, sretna (što je otišla). Grrrrrrrrrrrrr. Idem u birtiju po kavu. Zašto su ljudi zločesti? user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: "Ringerajina tužionica"
25.7.2009 17:53:51   
natalijax
ljuti me to sto nekad presutim na neke stvari da neuvrijedim tu osobu ljuti me to sto neke osobe misle kako je samo njima tesko uzivotu,to sto netko nezna cuvat tude stvari kao ja psudim a dode netko drugi i pokupi te stvari i onda kad to trazis ni rijec nekazes ni oprosti mrzim mrskost ljudi kao da radis drugom a ne sebi,mrzim sto je netko razocaran u nesto sto ti je dao dragi bog mrzim kad mi neka balavica dode i misli kak ona prdne ja moram skakat  mrzim kad bi netko nesto na silu a ni kur,,,,,,,nebi mrdnio da to dobije,mrzim kad se netko mjeri s nekim a nije mu ni do koljena mrzim majke koje dodu pijane kuci i takve stanu pred svoje dijete,mrzim nepravdu

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: "Ringerajina tužionica"
25.7.2009 19:49:10   
mariola
user posted image

< Poruku je uredio mariola -- 25.7.2009 19:50:25 >

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: "Ringerajina tužionica"
25.7.2009 19:49:46   
mariola
IZVORNA PORUKA: mariola

meni uleti tip sad u boravak i traži gazdu. a ja njemu "ko ste vi?" a on meni da traži  apartman. A ja se dignem i kažem da sam ja gazda, da nema apartmana i da se tako ne upada u kuću nego pozvoni pa čeka da mu se otvori. E ma zamislite vi njega, upade on meni ovdje ko da je svaki dan tu. user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: "Ringerajina tužionica"
25.7.2009 20:00:45   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: mariola


meni uleti tip sad u boravak i traži gazdu. a ja njemu "ko ste vi?" a on meni da traži  apartman. A ja se dignem i kažem da sam ja gazda, da nema apartmana i da se tako ne upada u kuću nego pozvoni pa čeka da mu se otvori. E ma zamislite vi njega, upade on meni ovdje ko da je svaki dan tu. user posted image



user posted image user posted image user posted image To me sad podsjetilo kako nam je jedne večeri dok smo sjedili u stanu uletio čovjek i počeo skidati kaput. Valjda mislio da je doma user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: "Ringerajina tužionica"
25.7.2009 20:01:31   
mariola
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: "Ringerajina tužionica"
25.7.2009 20:05:12   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a kulture 

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: "Ringerajina tužionica"
25.7.2009 20:06:51   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: natalijax

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a kulture 



A ono neki poslovnjak čovjek. Mora da je bio malo pod "gasom". Tako je brzo izletio iz stana van, bez isprike, bez riječi. Nisam stigla ni pogledati tko je. imam blagi osjećaj da je promašio i zgradu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: "Ringerajina tužionica"
25.7.2009 20:15:38   
bomboncic02
Dugo se nismo bome žalile user posted image .
Na puno stvari i ljudi sam se ljutila u međuvremenu, ali nisam imala internet da se izjadam pa sam držala to u sebi.
Kao npr.svekriva mi zaboravila čestitat rođendan, ali nije ovo prvi put što je najbolje, ali ko nju šljivi..pa opet ide svekriva-jučer na unukov rođendan umjesto u 17h, ajde 18h, toleriram i 19h oni dođu u 20,30!! a red je da kad dođu svi da režemo tortu, tako je moja mišica a i ostala ekipa čekala do iza 21h na tortu, a došli su naravno gladni ko vukovi!!Puno sam ljuta na nju-da i štošta me smeta, mogla bih romane pisat!
Onda sam ljuta na vjenčane kumove, koji su to gotovani, jao meni!! nadam se da nikad neću biti kao oni..brusim se na ovu temu, za čas će mi nove ljutnje past na pamet..

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: "Ringerajina tužionica"
25.7.2009 20:17:03   
natalijax
a joj bomboncicuser posted image nebi ja cekala sa tortom

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: "Ringerajina tužionica"
25.7.2009 20:20:25   
natalijax
mene ljuti sto neke osobe su na crkvenog godu svake godine i jos sutradan na rucku a kad je njihov ni na kavu nismo pozvani jer neslave kaouser posted image ma nije meni ni do soka ni do kave ma ni mm nije do toga al me boli sto barem svekrvu i svekra nezovu toliko me to ljuti znci moja svekrva je pametna kad treba zvat a kad se nju treba pozvat onda ko ju jeb.....

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: "Ringerajina tužionica"
25.7.2009 20:21:19   
bomboncic02
Ja sam htjela donijet tortu u 18.12h kad se rodio, ali zbog "pristojnosti" nisam, sad mi je žao zbog toga, sljedeće godine neću nikoga čekat, jadniče malo, nije uopće vidio tortu dok sam ju radila pa je bio nestrpljiv čitav dan i večer.

Ma puno stvari u životu radim preko volje što se tiče svekrive, a mislim da polako gubim živce.
takvu gadost su napravili, ne meni, da me i sramota napisat, plakala sam kao kišna godina kad sam čula.možda jednog dana vam se izjadam, sad mi je još friško.
uz napomenu da naravno ništa nisam dobila za rođendan od njih..ali nema veze što palme ne rastu..user posted image

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: "Ringerajina tužionica"
25.7.2009 20:26:24   
natalijax
bomboncicuser posted image user posted image user posted image draga nemoj bit tuzna jadnicak mali ma nemoj ti nikom ugadat ugadaj ti svom djetetu a ne babi nekoj sto se nju mora cekat ma da ja bi namjerno izrezala tortu pa kad bi se pitala rekla bi joj da ste dosli na vrijeme vidjeli bi i tortu

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: "Ringerajina tužionica"
25.7.2009 20:49:01   
bomboncic02
Stavila sam u album slikicu torte..ma izjadala sam se i sad mi je lakše..kujem ja već planove za sljedeću godinu :-)..


_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: "Ringerajina tužionica"
25.7.2009 21:02:28   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: bombončić02

Stavila sam u album slikicu torte..ma izjadala sam se i sad mi je lakše..kujem ja već planove za sljedeću godinu :-)..



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: "Ringerajina tužionica"
25.7.2009 21:03:55   
Zvonki
Ja samo da se potužim da moram ići peglati. Friško je pa bolje da se sad primim user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Povratak na posao nakon rodiljnog dopusta.
Admin

S kojim izazovima se susrećete pri povratku na posao nakon rodiljnog dopusta?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!