|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Ringerajina tužionica"
2.7.2009 0:08:08   
m600
IZVORNA PORUKA: dominik

to bu ti zadnje na pameti kad te copi radjanje...ionak bu ti mozda potegla britvom za svaki slucaj ak nebus dovoljno obrijala...tak da ja se nebi sa time zamarala...he he ja kad sam radjala sam imala navijacke carape na nogama user posted image


user posted image user posted image carice......ma ja ću dati svom mužu da me svaki dan obrije....nek skine svaku dlačicuuser posted image user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: "Ringerajina tužionica"
2.7.2009 0:11:13   
dominik
rukometna groznica vladalauser posted image

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: "Ringerajina tužionica"
2.7.2009 0:11:54   
natalijax
strasnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: "Ringerajina tužionica"
2.7.2009 14:05:09   
bomboncic02
ljuta sam danas jer krvarim ko krava, vrijeme me ubija, opet objesila van veš i opet pljusak...ljuta sam jer me muž ne sluša i ne doživljava, ljuta sam jer me glava boli ali opet, usreće me poljupci mojih sinova...

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: "Ringerajina tužionica"
2.7.2009 14:58:02   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: bombončić02

ljuta sam danas jer krvarim ko krava, vrijeme me ubija, opet objesila van veš i opet pljusak...ljuta sam jer me muž ne sluša i ne doživljava, ljuta sam jer me glava boli ali opet, usreće me poljupci mojih sinova...
[/quote



Bombonček, potpisujem te za sve osim za veš. Ja ga umjesto povješala imam opet za peglanje.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 330
   [Obrisani korisnik]
2.7.2009 14:59:54   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 331
   RE: "Ringerajina tužionica"
2.7.2009 15:02:18   
natalijax
a ja sad ovog trena bi popizd...........zoki iz hrvatska trazi zvjezdu pjeva tam blizu nas i mm se neda ic,nazivciro me suze mi idu,necu vise ni ja njemu udovoljavat sad kad bude htio ic negdje odjeb,,,,,,,,cu ga ladno

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: "Ringerajina tužionica"
2.7.2009 15:03:26   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Šta danas sve jedna drugu kopiramo?!
Glavuša me rastura,curim i to jako,imam hrpu veša za peglat...



Ma ne...Samo smo sve ženskog roda i uvijek radimo jedno te isto...i curimo uz to još...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: "Ringerajina tužionica"
2.7.2009 15:03:56   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: natalijax

a ja sad ovog trena bi popizd...........zoki iz hrvatska trazi zvjezdu pjeva tam blizu nas i mm se neda ic,nazivciro me suze mi idu,necu vise ni ja njemu udovoljavat sad kad bude htio ic negdje odjeb,,,,,,,,cu ga ladno


Odi ti nato sama. Ko ga šiša user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: "Ringerajina tužionica"
2.7.2009 15:05:55   
natalijax
ma eno ga nadurio se zato sto sam se ja na njega nadurila sjeo u auto a kud je oso nemam pojma,nemora mi ni doc do navece,nek ide pecat ionak mu je to na prvom mjestuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: "Ringerajina tužionica"
2.7.2009 15:08:15   
Zvonki
Ak peca šarane, onda dobro, što te briga. Nek' peca, barem ga ne moraš gledati. Nek' i moga povede user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: "Ringerajina tužionica"
2.7.2009 15:11:28   
Monica
Ja sada tako pizdim jer mi sveki kopala po mojoj špajzi
kao išla tražiti ako imam neke posudice za hladnjak pa kaže joj imaš tamo ovo-ono ma boli te briga to je moje ni ja njoj ne čeprkam po špajzi

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: "Ringerajina tužionica"
2.7.2009 15:11:31   
natalijax
moze ma eno neku camcinu je zimus izvuko i sad stoji u dvoru,i pizdi kaj je izgubio neki saraf pa nemre spojit,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a i motor mu steka,ljut je i onda me nazivcira sa svojim psovanjem jeb,,,,te i camac i pecanje i dravauser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: "Ringerajina tužionica"
2.7.2009 15:12:26   
natalijax
svekrive svekrive nedaj to ,reci joj 

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: "Ringerajina tužionica"
2.7.2009 15:13:34   
Candy
A joj,Monica,ja sam alergična na takve stvari,ja bih joj rekla,ne bih ostala dužna user posted image ...

_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: "Ringerajina tužionica"
2.7.2009 15:20:41   
Monica
Ma tako mi digne tlak svaki dan nešto
ali čuva mi malenog do 9-og mj
dok ne krene u vrtić.tako da je kod mene svaki dan
a živi iznad nas pa moram biti dobrauser posted image

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: "Ringerajina tužionica"
2.7.2009 15:23:24   
natalijax
monika od kud si

(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: "Ringerajina tužionica"
2.7.2009 15:25:37   
bomboncic02
IZVORNA PORUKA: Zvonki

IZVORNA PORUKA: bombončić02

ljuta sam danas jer krvarim ko krava, vrijeme me ubija, opet objesila van veš i opet pljusak...ljuta sam jer me muž ne sluša i ne doživljava, ljuta sam jer me glava boli ali opet, usreće me poljupci mojih sinova...
[/quote



Bombonček, potpisujem te za sve osim za veš. Ja ga umjesto povješala imam opet za peglanje.


je li onaj veš od neku večer? ja još uvijek samo slažem....naravno da ništa nisam ispeglala jer sam jučer cijeli dan goste imala i nisam stigla ići ni na piš pauzu a kamoli nešto drugo...sad kao poticaj za peglanje idem kupit novi stol za peglanje, možda će lakše ići user posted image  tj možda se sam ispeglauser posted image user posted image

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: "Ringerajina tužionica"
2.7.2009 15:28:46   
Monica
Iz Daruvara sam  a ti?

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: "Ringerajina tužionica"
2.7.2009 16:12:02   
ejmama
Evo cijelo vrijeme prži i onda rokne pljusak, a ja glupača stavila auto da se zrači. Naravno da nisam odmah skužila pa je bio dosta mokar, pa sam po pljusku išla brisati sve iznutra. Samo da se osuši dok budem išla po mma jer će on pop.... To se samo meni može desiti.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: "Ringerajina tužionica"
2.7.2009 16:14:04   
dami
Što, kod vas kiša..!?
ovdje još nije ali grmi okolo,
to od vas dolazi.

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: "Ringerajina tužionica"
2.7.2009 16:16:05   
ejmama
Ne grmi, ali ako je kod tebe onda će kod mene, pljusak je bio. Više mi je slabo, stavi robu van, unesi u kuću.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: "Ringerajina tužionica"
2.7.2009 16:16:52   
Candy
Ajooj ejmama user posted image ...Nadam se da će se ipak brzo osušiti user posted image !Svakom se može dogoditi,nemoj se sekirati user posted image ...

_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: "Ringerajina tužionica"
2.7.2009 16:18:00   
ejmama
A to ti je njegov sveti auto.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: "Ringerajina tužionica"
2.7.2009 18:03:59   
natalijax
sve me zivcira od kad me muz naljutio,da barem imam svoju kucu pa da nemoram trpit nikakve goste

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Povratak na posao nakon rodiljnog dopusta.
Admin

S kojim izazovima se susrećete pri povratku na posao nakon rodiljnog dopusta?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!