|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: HEMOROIDI
1.2.2011 13:04:57   
lelo
nakon svake stolice se treba oprati u mlakoj vodi da se hemeroidi ponovo ne izađu, a super je hemero protect krema od dietpharma.

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu ivyka)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: HEMOROIDI
11.7.2015 22:45:16   
angellah
Da malo osvježim temu...

Dakle, nakon poroda dobila vanjske, prije toga samo unutrašnje. Nisu me mučili u trudnoći.
A poslije poroda mazala sa Preparation H (koje nema kid nas za kupiti) i popila Pilex (14 dana doza).
Nakon 7 mjeseci dobar dan, opet svrbež i krv...

Evo nakon 7 mjeseci probala sam Hemero protect, Hemopropin, Preparation H, Faktu mast, kantarionovo ulje, maslinovo ulje s cvijetom kamilice, sirovi krumpir (guglajte da ne objašnjavam), balzam sa iherba, jedan dan i svinjsku mast, Sudokremu, a trenutno koristim Hemo-ex ulje.
Stanje - malo bolje nego na početku ali još me zna svrbiti.
Probava mi je ok, perem se najčešće čim me zasvrbi, ali simptomi su još tu.
Mrzim hemoroide user posted image

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: HEMOROIDI
11.7.2015 23:56:39   
FIGICA FIFINANKICA
preporučam kremu Hemopropin

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: HEMOROIDI
12.7.2015 9:46:01   
Ela28

IZVORNA PORUKA: FIGICA FIFINANKICA

preporučam kremu Hemopropin


E tu nisam probala bas ti hvala budem svakako jer ovu koju ja koristim mi bas ne pomaze !

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 54
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Povratak na posao nakon rodiljnog dopusta.
Admin

S kojim izazovima se susrećete pri povratku na posao nakon rodiljnog dopusta?

Oznake

Sve najbolje!