|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Ringerajina tužionica"
25.6.2009 11:38:42   
natalijax
mrzim kad netko misli ako je dio obitelji da moze radit u mome kako on  ili ona hoce

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: "Ringerajina tužionica"
25.6.2009 11:39:17   
natalijax
i mrzim kad mi netko cacka po kompu kao da je seoska kur.........

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: "Ringerajina tužionica"
26.6.2009 11:06:56   
Zvonki
user posted image Ne volim arogantne stranke koje misle da su najpametnije

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: "Ringerajina tužionica"
26.6.2009 16:09:55   
Monica
IZVORNA PORUKA: natalijax

mrzim kad netko misli ako je dio obitelji da moze radit u mome kako on  ili ona hoce


Potpisujem od riječi do riječi!!!user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: "Ringerajina tužionica"
26.6.2009 16:16:19   
MILLA
ja mrzim kad moja svekrva nateže mog malog i onda kad on počne živčanit ona viče "si žedan,si žedan" ako ne to onda " ah,ti zubi,zubi idu!"...a ja se mislim "nije to stara,nego mu TI ideš na živce!"ah...šta češ,nikad joj to ne bi rekla,samo zamišljam u svojoj glaviuser posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 13:21:42   
natalijax
mrzim kad mi netko treba doc u goste primjer nenajvljeno dode onda moja svekrva pametna svu frku digne joj joj joj  zasto nisi rekla napravila bi rucak i ispekla kolace aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image onda me sto vragova goni

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 13:22:49   
natalijax
e da me oce vec ta para na lottu uf odma bi kucu kupila,i bila svoj gazda

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 13:23:49   
natalijax
i mrzim kad mi neko razmazeno deriste misli kak prdne ja moram skakat posto je dijete ma marssssssss

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 13:24:21   
natalijax
pobjesnila sam sad ljuta sam          user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 13:24:45   
natalijax
smijem tu svoj bijes lijecituser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 13:44:28   
dominik
ufff ovdje se skoro vise pise nego u bircuuser posted image

mrzim kaj mi fali zivaca i vremena i ljuta sam na sebe sto nemam strpljenjaaaaaaa

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 13:48:01   
natalijax
znas sta mene sam zanima jel to sve snaje imaju problema sa svekrvama mislim ja se nesvadam sa svojom al ima neke fiks ideje koje mi idu na zivceuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 13:54:29   
dominik
IZVORNA PORUKA: natalijax

znas sta mene sam zanima jel to sve snaje imaju problema sa svekrvama mislim ja se nesvadam sa svojom al ima neke fiks ideje koje mi idu na zivceuser posted image user posted image user posted image user posted image


neki dan se moja sveki nasla uvrijedjena jer je domi rekao samobor za mjesto di moji zive a za njihovu svetu brezovicu je rekao selo...kaze morate ga nauciti...a i oni i mm govore selo oduvjek...pa kaj sam ja kriva kaj mali upija ko spuzva... i da u njima je problem a ne u nama


< Poruku je uredio dominik -- 28.6.2009 13:55:10 >

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 13:58:33   
natalijax
ma boli te briga ja bi jos naucila malog da je podjeb...namjerno,ma sve su one iste staromodne i misle da su upravu rekla sam muzu da begamo sto prije sto ja znam kaj mojoj moze puknit u glavu za mjesec dva godinu

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 14:02:33   
dominik
ma mali ju maltra i bez toga..a mm kuri pa ona ne kuzi...ali ideje su im za poludituser posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 14:05:00   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tak i treba user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al su mi ti klinci zakon kad obruse tim babamauser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 14:30:40   
mala pcelica
još ne mogu doći sebi od izjave moje svekrve još od neki dan da moram strogo držati sisu dok mala sisa jer ako ju na čas pustim da će mala da "izvrne " nepce (šta god to značilo)..... pun mi je ku... takvih babskih priča.....

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 14:33:01   
Anoniman
Ljuta sam na mm-a, nebitno zasto jednostavno sam ljuta, i kad je 800km moze da mi digne zivac do nebesaaaaa grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
  Neposredna veza do poruke: 168
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 14:39:13   
inna
ja sam danas jednostavno ljuta, kao da je važno zašto, ne znam ni sama....nabrijana sam i režim grrrrrrrrrrruser posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 16:48:15   
natalijax
strasno strasno

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 16:57:12   
dominik
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja sam ljuta jer sam popodne zaspala i sanjala mm-a da se zvaljaka sa nekom pred mojim ocima...i sad ga nemrem vidjet user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 17:08:29   
ket
ljuta sam što sam dijete dobila samo ja,ne spavam po noći,cijele dane s njim i sad kad je miran htjela sam malo odmorit da ga mm pripazi......ON ODE SPAVATIuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Prođu i po 2 dana da ga ne primui....pelene mu nije nikad promjenio,nije ništa nikad vezano uz njegauser posted image user posted image  a  kad nešto kažem posvađamo se i on je uvrijeđen i ne pričamo pa šutim i jadam se kompu....živila tužionicauser posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 17:18:25   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: dominik

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja sam ljuta jer sam popodne zaspala i sanjala mm-a da se zvaljaka sa nekom pred mojim ocima...i sad ga nemrem vidjet user posted image



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 17:19:06   
Zvonki
Ket, žao mi je radi tm. Takve ne shvaćam.user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 17:24:58   
ket
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Ket, žao mi je radi tm. Takve ne shvaćam.user posted image

i meni je...ima toga još puno ali ja si biralauser posted image
on je onaj klasični TO RADE PAPUČARI,nisam dana ležala od poroda...tanjur neće pospremit za sobom...hoće samo usisat ali i za to svađa prije......user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Povratak na posao nakon rodiljnog dopusta.
Admin

S kojim izazovima se susrećete pri povratku na posao nakon rodiljnog dopusta?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!