|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 17:27:53   
Zvonki
Znam, ima takvih mačo muževa na bacanje. Moj je hvala Bogu drugačiji. Ali i to me nekad ljuti jer imam osjećaj kako si misli da je drukčiji od drugih muževa user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 17:34:05   
ket
mene ljuti što su svi muževi oko mene drugačiji muževi...nose svoje žene na dlanu....valjda sam ja preteška svomeuser posted image  i to me ljuti..hoću smršavit...user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 17:35:40   
natalijax
ket no koment zao mi je

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 17:36:33   
natalijax
mrzim kad mi netko ide pametovat kako su cipelice za dijete bolje one od 350kn a lose one po 300kn

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 18:01:33   
natalijax
danas se u biti vise osijecam tuzno nego ljuto,nekad jednostavno kad mi nest netko kaze osjecam se kao da ta osoba misli da sam glupa i nesposobna za sve od biti majka do kucanica,nisu hormoni osjecala sam se nekad tako i kad nisam bila trudna,sutra bi trebali ici na kirvaj mm se neda a neda se i meni,svekar i svekrva su digli nos zbog toga,ljuti me to sto imamo dva auta jedan je nas a drugi od svekra i sad oni nemogu ici sami jer boze sveti kakvi je to kirvaj a da moj svekar nemoze popit pivo,boli od same pomisli jedamput sam otvorili temu i napisala kako je muz prebolio rak,svaki 6 mjeseci mora ici na stroge kontrole tako vec 5 godina traje,po tjedan dana traju pretrage ode ujutro dode u 4 popodne ,i vama bi to islo na zivce a ne samo njemu i sad se mm neda ic po takvim slavljima zato sto mu je pun kur,,,,,hodanja,i meni vjerujte,mi nismo sirotinja a nismo ni bogatuni za sad nekako guramo sa njegovi 3500 kn mirovine,al jednostavno nemozemo pratit sva ta dogadanja svaki mjesec barem tri rodendana,boze sveti rekla sam ovo sto moram brat seka mama od muza njegovi za to uvijek ima poklona rekla sam ako dobijem na lotu otvaram fond za poklone,jednostavno pun mi je kur,,,,,,,,,,, vise stednje na samoj sebi

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 20:09:47   
dominik
IZVORNA PORUKA: ket

mene ljuti što su svi muževi oko mene drugačiji muževi...nose svoje žene na dlanu....valjda sam ja preteška svomeuser posted image  i to me ljuti..hoću smršavit...user posted image


ni mene moj ne nosi...evo za kuma iz usluge iso danas u spansko, idu sutra u ribu i brizno kuha grah za njih dvojcu...mozda bu i meni nekaj ostalo barem da se za zvaljakanje iskupiuser posted image

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 20:17:09   
Zvonki
Vidim ja da je ova tema bila pun pogodak. user posted image


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 20:18:30   
dominik
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Vidim ja da je ova tema bila pun pogodak. user posted image



bolje sve na jednu trpat ego otvarat teme zasebno ... barem kad su ovakve kratkotrajne frustracije u pitanju...sam da eki od muzeva ne naleti

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 20:25:19   
ZVRK
ja se tužim na mužića
razlog......on ide na sve fešte sa nama ali ja i mali moramo doma ranije a on zaruži,a kada kaže pa ostani ti nema nikoga za produžiti za okolouser posted image
i da ja moram da vidim njegove planove-da li ja slobodan a on meni samo ''nestane''


-sledeći razlog je taj šta mu mobitel samo prima moje pozive tj.hoću reći on neće da me nazoveuser posted image ,a ja onda budem tužna

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 20:28:27   
ivanaa
mene je svekar ybudio u 8 a cjelu noc sam bila budna sa malim..i naletila sam na lidu sestru u bolnici sa Patrikom..zena je stvarno poremecena

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 21:08:39   
natalijax
mrzim kad moj muz stavi muhotuc na stol e sto put sam mu rekla da mi se to gadi i on opet opet opet i opeeeeeeetttttttttt

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 21:09:45   
ZVRK
kakav tuc?

user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 21:11:15   
natalijax
ma za muhe mlatilica fuj fuj tamo muhe ganjaju se po govnima i on meni to na stol stavi

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 21:12:51   
bomboncic02
ja danas nisam ljuta nego sam bezvoljna, samo mi se spava i u brigama sam.natalijax i ja mrzim kad stave to na stol ili još gore kad ubijaju muhe s tim po stolu, a naravno da se ne pobriše stol nakon toga...savjet-svaki put kad ti muž stavi muhotuc na stol ti njega udri s njim..možda nakon par puta se sjeti ne stavit ga na stol...user posted image

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 21:13:43   
ZVRK
i šta ih uspijete šta ''potucati''muheuser posted image
prošlo ljeto je sam imala ono ljepilo za njih šta se obijesi

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 21:14:23   
natalijax
morat cu kad mu kazem on meni dosadna siuser posted image user posted image

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 21:15:29   
natalijax
ma to mi sam par komada uletilo nemam puno komarnik mi na vratima a bile mi necake danas a znas kak je to djeca van unutra van i pustile unutra

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 21:15:56   
bomboncic02
nemoj više govorit, jer smo mi "babe"koje samo prigovaraju, fino kad on stavi na stol ti ju uzmi i mlatni njega, pa nek vidi...

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 21:17:26   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image e al svi su isti

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 21:17:30   
ZVRK
pohvatati će ih on večeras sve prije spavanja.
kaži da ti je to trudnička željauser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 21:19:12   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bahaha valjda je jos jedna ostala

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 21:35:02   
natalijax
e macke ne da me ubijaju kad se pocnu prc,,,,,,,,,morat cu poduzet neke mjereuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 21:38:22   
ZVRK
ugledaj se u njihuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: "Ringerajina tužionica"
28.6.2009 21:39:47   
natalijax
uf di zvrk ni jahat nemogu viseuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: "Ringerajina tužionica"
29.6.2009 12:16:23   
vjerae
Bivši još nije uplatio alimentaciju za prošli mjesecuser posted image

_____________________________

Rijetki su trenuci kad je čovjek ravan sebi!

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Povratak na posao nakon rodiljnog dopusta.
Admin

S kojim izazovima se susrećete pri povratku na posao nakon rodiljnog dopusta?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!