|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Ringerajina tužionica"
30.6.2009 19:43:12   
Monica
Boli me zub da ću poluditi mislim nije to više ni zub već korijen koji nemam hrabrosti izvaditi

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: "Ringerajina tužionica"
30.6.2009 21:52:05   
bomboncic02
zašto mora grmjeti i sijevati?! ja sama doma s klincima, nezna se koga više strah user posted image ....hoću muža doma da nas čuva user posted image !!!!!!

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: "Ringerajina tužionica"
30.6.2009 21:55:03   
Candy
bombončić,nemoj se bojati,dođi k nama u birc da popijemo koju i da razbijemo strah user posted image

_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: "Ringerajina tužionica"
30.6.2009 21:55:33   
koka

IZVORNA PORUKA: bombončić02

zašto mora grmjeti i sijevati?! ja sama doma s klincima, nezna se koga više strah user posted image ....hoću muža doma da nas čuva user posted image !!!!!!

a joj bejbe evo ti jedanveliki user posted image user posted image user posted image user posted image ako ikako pomaže.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: "Ringerajina tužionica"
30.6.2009 22:11:48   
dominik
tak je i meni u petak bilo...onda sam spustila sve roletne, pustila crtic malo jace da ne cuju grmljavinu i sve bilo ok...sam kaj nisu spavali al jbga bar nije bilo plakanja

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: "Ringerajina tužionica"
30.6.2009 22:14:50   
Zvonki

Idem peglati ogromnu hrpu veša. I to je razlog da se dobro potužim ovdje jer mi se uopće ne daaaauser posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: "Ringerajina tužionica"
30.6.2009 22:14:54   
dominik
tuza sam jer je malo cura na raji a to nije slicno ovom forumu, takva pustos nije bila otkako sam clan...nadam se da uzrok nije svadjica (vise nesporazum) od danas...ak je jao si ga vama kad vas stigne moja ruka

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: "Ringerajina tužionica"
30.6.2009 22:15:11   
bomboncic02
rado bi u birc, ali moram gledat nemu i ovo se jedva iskradem za laptop da napišem koju...hvala vam, sva sreća što imam vas kad nema muža user posted image

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: "Ringerajina tužionica"
30.6.2009 22:15:57   
dominik
user posted image user posted image user posted image user posted image nemo bu do 12 na tv-u user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: "Ringerajina tužionica"
30.6.2009 22:16:54   
bomboncic02
IZVORNA PORUKA: Zvonki


Idem peglati ogromnu hrpu veša. I to je razlog da se dobro potužim ovdje jer mi se uopće ne daaaauser posted image


e a kad uspavam starijeg sina...čekaju me 4 mašine vešauser posted image  šteta što danas nije nekakav svetac...

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: "Ringerajina tužionica"
30.6.2009 22:17:04   
Zvonki
Dominik, i ja sam tužna isto radi toga i radi tema koje su danas nepotrebno komentirane. Sve više mislim kako ću se lagano skinuti s ovog foruma i posjetiti vas tu i tamo kao gost jer me već malo to bedira. Iz glupog, teškog svijeta pobjegnem ovamo i onda nađem isto sranje kao i "vani". Baš sam brijala kako smo iznad toga. user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: "Ringerajina tužionica"
30.6.2009 22:17:40   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: bombončić02

IZVORNA PORUKA: Zvonki


Idem peglati ogromnu hrpu veša. I to je razlog da se dobro potužim ovdje jer mi se uopće ne daaaauser posted image


e a kad uspavam starijeg sina...čekaju me 4 mašine vešauser posted image  šteta što danas nije nekakav svetac...



Možemo ga za čas smisliti. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: "Ringerajina tužionica"
30.6.2009 22:18:22   
Zvonki
A ako nisam smjela reći sranje, pardon, kakica user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: "Ringerajina tužionica"
30.6.2009 22:21:44   
bomboncic02
e moram malo prokomentirat...drage žene, mame i buduće mame...ajde zaboravite današnji dan( nisam 100 % upućena, hvatam slabe signale situacije), tu smo da si pomognemo savjetima i da se utješimo...samo se sjetite koliko puta vam je raja pomogla kad vam je bilo teško??  pustite raznorazne gluposti i uživajte u svojim minutama slobode i odlasku iz stvarnosti u virtualni svijet u kojem je svaka majka i žena najvažnija i najbolja...ponavljam TU SMO DA SI POMOGNEMO JEDNA DRUGOJ, stoga Zvonki i Dominik da niste napuštale ovaj forum, kako ćemo bez vaših savjeta user posted image ..ajde nemojte me još i rastužit uz strah!!

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: "Ringerajina tužionica"
30.6.2009 22:22:48   
mirna
IZVORNA PORUKA: Zvonki


Idem peglati ogromnu hrpu veša. I to je razlog da se dobro potužim ovdje jer mi se uopće ne daaaauser posted image


tuzim se iz istog razloga... odustala sam na pol jer mi je prevruce za peglati.user posted image

< Poruku je uredio mirna -- 30.6.2009 22:23:16 >

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: "Ringerajina tužionica"
30.6.2009 22:23:06   
bomboncic02
IZVORNA PORUKA: Zvonki

A ako nisam smjela reći sranje, pardon, kakica user posted image


kakica kakica, uzeo je književnost dva, imamo 4,2 minute user posted image user posted image

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: "Ringerajina tužionica"
30.6.2009 22:26:07   
dominik
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Dominik, i ja sam tužna isto radi toga i radi tema koje su danas nepotrebno komentirane. Sve više mislim kako ću se lagano skinuti s ovog foruma i posjetiti vas tu i tamo kao gost jer me već malo to bedira. Iz glupog, teškog svijeta pobjegnem ovamo i onda nađem isto sranje kao i "vani". Baš sam brijala kako smo iznad toga. user posted image


kak ne...jesmo jesmo...mi smo ko djeca...sutra se nebumo toga sjecale...usotalom ja vas podosta moram upozati pa nebi bilo fer da se sad pokupite...kaj neuser posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: "Ringerajina tužionica"
30.6.2009 22:27:45   
dominik
IZVORNA PORUKA: bombončić02

e moram malo prokomentirat...drage žene, mame i buduće mame...ajde zaboravite današnji dan( nisam 100 % upućena, hvatam slabe signale situacije), tu smo da si pomognemo savjetima i da se utješimo...samo se sjetite koliko puta vam je raja pomogla kad vam je bilo teško??  pustite raznorazne gluposti i uživajte u svojim minutama slobode i odlasku iz stvarnosti u virtualni svijet u kojem je svaka majka i žena najvažnija i najbolja...ponavljam TU SMO DA SI POMOGNEMO JEDNA DRUGOJ, stoga Zvonki i Dominik da niste napuštale ovaj forum, kako ćemo bez vaših savjeta user posted image ..ajde nemojte me još i rastužit uz strah!!


ja se ne micem...mene se bute tesko rijesili...a bogami nebum ni curama dala...dosla bum vam doma na vrata...meni je to bar lako...mama mi u puz-u dela user posted image

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: "Ringerajina tužionica"
30.6.2009 22:29:53   
bomboncic02
user posted image user posted image user posted image  bravo dominik!!!!to je duh prave žene!!

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: "Ringerajina tužionica"
30.6.2009 22:33:06   
dominik
ajd bar nemojte ici do 20.1. dok ne pocnem delat user posted image ...nisam jedina al hvalauser posted image ...ima nas na ovom forumu puno puno jos i jaceg duha od mene...razlicitosti su nesto divno, pa forumi zato i postoje...mislim da se raspitamo radimo li dobro, najbolje ili postoji jos ono nesto za popravit situaciju...

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: "Ringerajina tužionica"
30.6.2009 22:35:46   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: dominik

[mama mi u puz-u dela user posted image



Uh, mene tebe strah user posted image user posted image user posted image Čuj možeš odmag doći na moja vrata. Možda mi pomogneš oko veša (imam dvije pegle,imam user posted image ) Idem ja dok zora ne svane. Sutra se čujemo. Ako me netko razljuti (a hoće, jer sam u pms kao što znate) doći ću prvo ovamo a onda direktno u birtiju da zalijem sve kak' spada. Mirna, vruće je za poludit'. Nemoj peglat, danas je svetac. user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: "Ringerajina tužionica"
30.6.2009 22:39:23   
dominik
IZVORNA PORUKA: Zvonki


IZVORNA PORUKA: dominik

[mama mi u puz-u dela user posted image



Uh, mene tebe strah user posted image user posted image user posted image Čuj možeš odmag doći na moja vrata. Možda mi pomogneš oko veša (imam dvije pegle,imam user posted image ) Idem ja dok zora ne svane. Sutra se čujemo. Ako me netko razljuti (a hoće, jer sam u pms kao što znate) doći ću prvo ovamo a onda direktno u birtiju da zalijem sve kak' spada. Mirna, vruće je za poludit'. Nemoj peglat, danas je svetac. user posted image


posudim ti ja i trecu peglu user posted image ...a i ves ti svoj donesem za peglanjeuser posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: "Ringerajina tužionica"
30.6.2009 22:42:34   
Zvonki
Ma nemoj. Sad kad ja upregnem mm (za peglanje perverznjakinje (hm, jesam smjela sad ovo napisati???)) bit ćemo za čas gotovi. Ops, ovo je sad stvarno malo previše za nečije uši. Valjda nisam nikog uvrijedila? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: "Ringerajina tužionica"
30.6.2009 22:45:23   
dominik
joj kak smo obzirni...zato ti i nudim trecu peglu...al opet ak bu tm u igri morti se i ja pridruzim...mislim u drustvu je sve lakseuser posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: "Ringerajina tužionica"
30.6.2009 22:47:27   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: dominik

joj kak smo obzirni...zato ti i nudim trecu peglu...al opet ak bu tm u igri morti se i ja pridruzim...mislim u drustvu je sve lakseuser posted image


user posted image user posted image user posted image (ovo je odglumljeni smijeh)user posted image user posted image user posted image user posted image ...šalim se.user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Povratak na posao nakon rodiljnog dopusta.
Admin

S kojim izazovima se susrećete pri povratku na posao nakon rodiljnog dopusta?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!