|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Ringerajina tužionica"
29.6.2009 12:26:10   
Dajana
Mene su jutros brobudile mačke, negdje su u dvorištu tulile i tulile pola sata, za poluditi, a nervira me i kad nađem zapišne tegle od mačaka, pišaju zapravo po svuda, uz ulazna vrata, po fasadi, svuda, to me izluđuje, ne znam kako to riješiti pa onda to mjesto perem vodom i nekim deterđentom ali one opet na drugo mjesto, e još mi i po noći dolaze na balkon pa sjednu u fotelju, nema veze jel ima jastučić ili nema. Stvarno me nerviraju.

(Odgovor članu vjerae)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: "Ringerajina tužionica"
29.6.2009 14:39:43   
dominik
cijelo jutro sunce i sad pocne padati...ja sa malom sama doma i moram po domia u vrtic...jedini kisobran doma je domiev koji meni moze pola glave prekrit...svi drugi su kod mm-a u autu...ludnica hauser posted image

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: "Ringerajina tužionica"
29.6.2009 14:43:33   
bomboncic02
koga ne ljuti ova kiša...veš sušim već dva dana u stanu i danas ga objesim van, ma sušio se pola sata i sad pljusak, naravno dok sam ja skinula ga da je pokisnuo....sva sreća pa se nije usmrdio od silnog sušenja...

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: "Ringerajina tužionica"
29.6.2009 15:44:05   
bomboncic02
hoće više ta kiša prestat zajuser posted image at!!!
taman se spremim veš opet van objesit a kad ono nalet.....

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: "Ringerajina tužionica"
29.6.2009 15:46:18   
mama mery

IZVORNA PORUKA: bombončić02

hoće više ta kiša prestat zajuser posted image at!!!
taman se spremim veš opet van objesit a kad ono nalet.....



tako je i meni istouser posted image

_____________________________




(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: "Ringerajina tužionica"
29.6.2009 15:48:20   
m600
mene užasno živcira pojačan osjet jer mi stalno smrdi poslije kuhanja... nitko ne osjeti osim mene..
živcira me moja kosa koja se umasti u roku keks
živciraju me susjedi koji mi vire kad je zavjesa sklonjena i zabadaju nos u naše živote
živciraju me mačke koje se svaku noć krndače pod mojim prozorom...prije dok smo spavali na sjevernoj strani su se derale,sad smo prešli na južnu stranu i opet se deru.....
živcira me moj mjehur...po noći idem na wc 20 x
živcira me moj pas koji mi se evo već 3x hoće uvući u guzicu jer vani grmi....

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: "Ringerajina tužionica"
29.6.2009 15:53:04   
bomboncic02
IZVORNA PORUKA: m600

živcira me moj pas koji mi se evo već 3x hoće uvući u guzicu jer vani grmi....



user posted image  jao meni!!

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: "Ringerajina tužionica"
29.6.2009 15:53:32   
Njofra
meni je svega dosta..................... bip

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: "Ringerajina tužionica"
29.6.2009 16:01:41   
mariola
kad smo već kod ove teme..........mene živcira jedna moja prijateljica kad počne govoriti kao općenito o prehrani, da ne treba jesti puno, ne jesti pizzu, fast food, ne jesti kasno i bla bla, paziti na kilažu i tako milijun iritantnih gluposti. Ona to kao govori općenito a ja imam osjećaj da mi indirektno govori da sam debela trudna prasica. To me posebno i dodatno živcira jer :
1. nisam debela
2. jedem normalno
3. ne jedem uopće fast-food i te gluposti (jednom mjesečno a to nije grijeh)
4. ona je u trudnoći prvoj dobila 20 kg i bila je ko tenk. Meni je to ok, pa zaboga trudna je
5. u drugoj trudnoći je dobila samo 6 kg i sad bi kao i ja trebala dobiti samo toliko
6. šta ju uopće boli briga za mene nek gleda sebe. Ona se sad tu osušila, dotjerala liniju i sad pametuje.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
                                                     


(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: "Ringerajina tužionica"
29.6.2009 20:46:55   
miha
ne sekiraj se,sigurna sam da sam ja ovdje trenutno najdeblja trudna prasicauser posted image ..čak me i tu gdje me nitko ne zna sram napisati koliko kila imam(btw,ne zna ni mm,znamo samo ja i pi_kolog,a on ne smije nikome reći-medicinska tajna!)user posted image user posted image user posted image ..mene živcira moja zdjelica koja se priprema za porod(boli) već 100 godina..ko da ću slona rodit...

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: "Ringerajina tužionica"
29.6.2009 20:54:28   
bomboncic02
sjetila sam se dok sam sina uspavljivala što me živcira-u petak na krizmi došla jedna mama s curicom od godine dana, otišla u sobu moje nećakinje...mm banuo u sobu a ona sjedi u maloj sobici s ostalim curicama i puše dame, s malom u krilu...njena izjava je bila "nemoj nikome reći", mislim stvarno!!!rodila je izvanbračno,ali to nema veze, od koga se skrivaš od pušenja..a kad se već skrivaš zašto malu nisi ostavila baki da čuva nego ju držiš u krilo dok dimiš!!joj što sam ljuta!! zašto neki ljudi ne mogu imat djecu a neki kojijma je Bog podario to blago, tako uništavaju to blago i da, znači puši i još i pije....a doji kao malu!halo?!

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu miha)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: "Ringerajina tužionica"
29.6.2009 21:48:16   
Anoniman
ljuta sam na koga drugog nego na dragog mi muza!!!!!
danas ga zamolim jednu jedinu stvar, prostu najprostiju, a to je da okrene dom zdravlja i da pita kad doktorka radi, za malu, jer moramo da joj vadimo krv i da se cjepi kad se vratim...naravno da to nije uradio!!! a jos vise me nervira sto sam ja znala da on to nece uraditi, nego sam ja zvala iz Beograda, doktorku u Splitu da zakazem pregled, i da obezbedim uputnicu!!! i posle mu namerno posaljem poruku da li je zvao, kaze nisam, sutra cu! ja reko i ne moras, ja sam sve resila, i on mi na to kaze ok, dobijas veceru za ovo!! i onda sam mu rekla da meni ne treba jebe.... vecera nego da on samo jednom, jedan jedini put uradi nesto sto ga zamolim, a da to ne ostavlja za kasnije!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pa zar mnogo trazim????!!!!!!! narocito kad su tako bitne stvari kao sto je mala!!! aaaaaaaa izludece meeee!!! ustvari, jos vise sam ljuta na sebe sto sam ga dovela u to stanje da se opusti i zna da cu na kraju ja sve da uradim!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu bomboncic02)
  Neposredna veza do poruke: 212
   RE: "Ringerajina tužionica"
29.6.2009 21:50:18   
Anoniman
pa da li je moguceeee, znaci nisam mu trazila nista veliko, nista sto zahteva trud, snagu, trebao je samo da okrene 6 brojeva, razmeni sa zenom 10 recenica i to je to!!!!!! boze kako ne nervira!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 213
   RE: "Ringerajina tužionica"
29.6.2009 21:54:23   
gljiva
IZVORNA PORUKA: m600

mene užasno živcira pojačan osjet jer mi stalno smrdi poslije kuhanja... nitko ne osjeti osim mene..
živcira me moja kosa koja se umasti u roku keks
živciraju me susjedi koji mi vire kad je zavjesa sklonjena i zabadaju nos u naše živote
živciraju me mačke koje se svaku noć krndače pod mojim prozorom...prije dok smo spavali na sjevernoj strani su se derale,sad smo prešli na južnu stranu i opet se deru.....
živcira me moj mjehur...po noći idem na wc 20 x
živcira me moj pas koji mi se evo već 3x hoće uvući u guzicu jer vani grmi....


Ovo kao da sam ja pisala.
jedino što nemam psa.
Al me danas živcira najdraži mm

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: "Ringerajina tužionica"
29.6.2009 21:55:28   
Wukovarka
Eto...danas sam ljuta sama na sebe jer se petljam gdje i nije mjesto user posted image


Od svađe sa ukućanima, kuham posebno i jednostavno živim svoj život dok ne pređemo potpuno u stan, ali mene se stvarno da svašta nagovoriti.
Svekrvi se sviđa jedno jelo koje sam znala praviti, a ne zna ga napraviti, pa je rekla MM-u da mene pita dali bi htjela napraviti.

Ajd, nisam baš toliko zlopamtilo, pa sam pristala....
Žena točno ispitiva moje živce user posted image

Napravila ja to dolje kod nje i otišla dalje svojim poslom, da bi mi večeres rekla : Sigurno si bila ljuta kad si pravila jelo, jer ti nije ispalo dobro user posted image user posted image

Jooooojjjj.....koja sam ja glupača.
I naravno, tu je platio MM, ni kriv ni dužan, jer sam se izderala na njega i sad bi si kosu počupala s glave....a krmača sigurno uživa u tome



(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: "Ringerajina tužionica"
29.6.2009 22:06:05   
dominik
a joj...a kaj se sekiras oko krave...gle ti si samo pokazala da si dobra i postea i nisi zlopamtilo...a to kaj se ona na taj naci ispucava brige te...pred tobom je cijeli zivot a ona nema vise puno..ostala joj je samo gorcina sa kojom ce morat zivjeti...

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: "Ringerajina tužionica"
29.6.2009 22:10:06   
bomboncic02
joj ja bi joj stavila otrova user posted image

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 217
   [Obrisani korisnik]
30.6.2009 9:14:35   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu bomboncic02)
  Neposredna veza do poruke: 218
   RE: "Ringerajina tužionica"
30.6.2009 10:48:08   
dominik
bit ce tamo do svadbe...koliko sam skuzila...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: "Ringerajina tužionica"
30.6.2009 10:58:59   
natalijax
misimor

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: "Ringerajina tužionica"
30.6.2009 10:59:20   
natalijax
misomor zakon vuki

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 221
   [Obrisani korisnik]
30.6.2009 10:59:27   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 222
   RE: "Ringerajina tužionica"
30.6.2009 11:02:45   
dominik
za mir u kuci mozda...tak se sa muzem koliko sam skuzila dogovorila..jer je tam dogovorena svadba pa...mislim valjda dolazak gostiju tam pa kak dalje ide vec...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: "Ringerajina tužionica"
30.6.2009 11:08:57   
Kika83
Ja živciram samu sebe i to me živcira user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: "Ringerajina tužionica"
30.6.2009 11:13:05   
dominik
IZVORNA PORUKA: Kika83

Ja živciram samu sebe i to me živcira user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


user posted image user posted image user posted image to ti tak bude kad si na porodnom a oda se nastavi dok ne okrenes plocu

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Povratak na posao nakon rodiljnog dopusta.
Admin

S kojim izazovima se susrećete pri povratku na posao nakon rodiljnog dopusta?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!